EN

حضور بسا پلیمر در دهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو 2016

حضور بسا پلیمر در دهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو 2016
حضور بسا پلیمر در دهمین دوره نمایشگاه فناوری نانو 2016

فناوری نانو یکی از مهم‌ترین فناوری‌های قرن ۲۱ محسوب می‌شود که انقلابی در تمامی جوانب زندگی بشر ایجاد کرده است؛ به طوری‌که جامعه جهانی در پی گسترش این فناوری در ابعاد مختلف است. جمهوری اسلامی ایران نیز همگام با جامعه جهانی از سال ۲٠٠۱ در جهت بهره برداری از قابلیت‌های فناوری نانو اقدام به تشکیل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو نموده است. 
علاوه بر تلاش در ترویج فناوری نانو در سطح عموم مردم، دانش آموزان، متخصصان و فناوران، لازم است جایگاه تک تک بازیگران عرصه این فناوری در کشور، از دانشگاه‌ها و مراکز علمی گرفته تا شرکتها و سازمان‎های تجاری نیز معین گردد. برگزاری جشنواره های فناوری نانو می تواند علاوه بر توجه به این دو مهم، اهداف زیر را نیز دنبال کند:
·         شناخت پتانسیل‌های تحقیقاتی و صنعتی
·         تقویت همکاری بین صنعت و دانشگاه
·         نفوذ فناوری های توسعه یافته نانو در صنایع موجود
·         زمینه‌سازی برای حضور شرکت‌های نانو در بازارهای بین‌المللی
·         ارتقای دانش عمومی در حوزه فناوری نانو
·         تقدیر از برترین های فناوری نانو
با توجه به برگزاری نمایشگاه فناوری نانو به صورت سالیانه، ستاد توسعه فناوری نانو  دهمین نمایشگاه فناوری نانو را در تاریخ ۱۴- ۱۷ مهرماه ۱۳۹۶  در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می نماید. بساپلیمر نیز در سالن خلیج فارس(44)، طبقه دوم، غرفه 3 به معرفی محصولات فناورانه خود می پردازد. بدینوسیله از کلیه علاقمندان جهت بازدید و آشنایی با محصولات آن از غرفه مرکز رشد پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی دعوت به عمل می آید.

  • تاریخ انتشار:1 مهر 1396
  • مرجع : منبع خبر
  • گروه خبری:اخبار نمایشگاه ها