EN
منابع انسانی

بساپلیمر با تیمی جوان، متخصص، کارآمد و پرتحرک به عنوان یکی از پیشگامان تولید کفپوش‌های رزینی همواره به دنبال نوآوری و ترقی بوده و تمایل دارد افرادی که علاقه‌مند به کار و مشتاق یادگیری هستند را در کنار خود داشته باشد. این شرکت دانش بنیان در جهت مهیاسازی فرصتی است تا جوانان تحصیل کرده و جویای کار، در کنار هم پیشرفت و توسعه را تجربه کنند؛ لذا افراد واجد شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس‌های مندرج در سایت ارتباط بگیرند و یا رزومه خود را به آدرس HR[at]Basapolymer[dot]com ارسال بفرمایند.

 گزارش عملکرد سال 1400 واحد منابع انسانی بساپلیمر


متوسط سن افراد:

 گزارش عملکرد سال 1400

جنسیت افراد:

گزارش عملکرد سال 1400

سطح تحصیلات پرسنل:

سطح تحصیلات پرسنل بساپلیمر 

تعداد گواهینامه های آموزشی اخذ شده:

گزارش عملکرد سال 1400

متوسط ساعت دوره آموزشی گذارنده شده به

نسبت تعداد افراد فعال:

گزارش عملکرد سال 1400

نمودار ارزیابی عملکرد کارکنان در سال 1400:

نمودار ارزیابی عملکرد کارکنان بساپلیمر در سال 1400

میزان رضایت از عملکرد شرکت: 

میزان رضایت از عملکرد شرکت بساپلیمر


فرصت‌های شغلی بساپلیمر

چنانچه زمینه فعالیت شما در یکی از زمینه‌های کاری زیر است، در صورت تمایل به همکاری با بساپلیمر روزمه خود را برای ما ارسال بفرمایید.

 

- حسابدار 

شرح شغل و شرایط احراز

 

- سرپرست خط تولید 

شرح شغل و شرایط احراز

 

- کارشناس بازاریابی و فروش

شرح شغل و شرایط احراز

 

 

 

رویدادهای داخلی

مطابق با تقویم رویدادهای داخلی بساپلیمر، رویدادهایی به مناسبت‌های مختلف در بساپلیمر برگزار می‌شود. این رویدادها با هدف تقویت مهارت‌های نرم، افزایش خلاقیت، بهبود روابط بین فردی و تیم سازی برگزار می‌شوند. از جمله رویدادهای برگزار شده در گذشته:

 

بازی فرشته نگهبان

هر یک از همکاران به مدت یک هفته فرصت داشت تا به صورت مخفیانه، کار خاصی را برای یکی از همکاران  خود انجام دهد یا هدیه ای تهیه کند و به نحوی که فکر می‌کند همکار خود را شگفت زده نماید. حین انجام  این بازی نه تنها فضای نشاط آوری در محیط کاری حاکم می‌شود بلکه افراد به تدریج به کوچکترین اتفاقات  خوش آیند در اطراف خود و رفتارهای محبت آمیز توسط همکاران توجه بیشتری پیدا می‌کنند.

 

روز تِم کلاه‌

در این روز سعی کردیم با ایجاد یک فضای صمیمی و دوستانه، حس یک دستی و یکپارچگی را از طریق تعیین  یک تم واحد در همکاران به وجود آوریم. این رویداد به صورت خوش و بش گویی‌های داستانه و مفرح و سرگرم  کننده برگزار گردید. 

 

سالگرد همکاری با پرسنل

ما همواره سالگرد حضور افراد را در بساپلیمر جشن می‌گیریم و به رسم یادبود و به منظور قدردانی به این افراد  لوح تقدیر و یادگاری هدیه داده می‌شود.

 

روز بازی در محل کار

در روزهای بازی که به صورت دوره ای برگزار می‌گردد، ما ساعتی را به این امر اختصاص می‌دهیم که به دور از  دغدغه‌ها و گرفتاری‌های کاری، زمانی خوش و مفرح را در کنار همکاران در جهت تیم سازی و با انجام  بازی‌های گروهی تجربه کنیم.

 

روز سرپیچی

در این روز، ما در بساپلیمر به دنبال یک تغییر در کارها و روالهای جاری هر روزه در زندگی‌مان بودیم و سعی  کردیم هر فرد، کاری را انجام دهد که دوست دارد ولی به دلیل محدودیت‌ها نمی‌توانست آن را انجام دهد.

 

 روز بازی در محل کار رویدادهای داخلی بساپلیمر 
سالگرد همکاری با پرسنل 

 

ارزیابی عملکرد

ارزیابی عملکرد یکی از راه های سنجش میزان کارایی عملکرد پرسنل در جهت ارتقا و غنی سازی راندمان و کارکرد افراد در سازمان است. این روش در بساپلیمر به صورت فصلی در ابتدا با مشخص کردن شاخص‌های کلیدی و تخصصی عملکرد هر فرد آغاز می‌شود. در ادامه هر فرد به خود ارزیابی این شاخص‌ها می‌پردازد و پس از آن عملکرد وی توسط مدیر مربوطه سنجیده می‌گردد. در نهایت پس از محاسبه امتیازها، به برگزاری جلسات بازخورد و مذاکره و گفتگو پیرامون روش‌های تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف افراد منجر می‌گردد، نیازسنجی‌های آموزشی پاداش نقدی ارزیابی عملکرد به افرادی که امتیاز بالایی کسب کرده اند از دیگر خروجی‌های این برنامه است.