EN

معرفی بساپلیمر

معرفی بساپلیمر

شرکت بسپار سازان ایرانیان (سهامی خاص) به صورت تخصصی در زمینه انواع مختلف کفپوش های یکپارچه پلیمری به ارائه محصولات و خدمات می پردازد. این شرکت با نام تجاری بساپلیمر فعالیت نموده و در کنار تولید محصولات، ارائه دهنده مشاوره های تخصصی در زمینه طراحی سیستم های محافظتی کف و خدمات نظارتی می باشد.

شما چه انتظاراتی می توانید از بساپلیمر داشته باشید؟

کیفیت محصولات:

محصولات بساپلیمر با تکیه بر دانش روز دنیا و بهره گیری از تجارب شرکت های مطرح اروپایی طراحی و تولید می شوند. با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 بساپلیمر تلاش نموده تا سطح بالایی از کیفیت را در محصولات و خدمات خود به مشتریان ارائه نماید.

تجربه بساپلیمر:

ما در حرفه خود متخصص هستیم. بسا با اتکا بر تجربه چند ساله خود و پشتیبانی شرکت ها مطرح اروپایی نسبت به توسعه محصولات جدید و نوآورانه و کاربردی در بازار امروز، متعهد است. بساپلیمر علاوه بر این که تولید کننده محصولات کفپوش است، از مشکلات و چالش هایی که کاربران با آن مواجه هستند نیز درک درستی دارد.

فناوری بساپلیمر:

بساپلیمر با سرمایه گذاری مستمر در حوزه تحقیق و توسعه، با تکیه بر علوم مهندسی و شیمی پیشرفته و دانش روز دنیا، برای رفع نیازهای صنعتی مشتریان قدم برداشته و از طریق ایجاد فرمولاسیون های جدید و آزمایش های کنترل کیفیت برای حل مشکلات پیمانکاران و کاربران نهایی فعالیت می کند.

درستکاری:

ما معتقدیم عامل موفقیت یک تولیدکننده در گرو ارتباط مستقیم و صادقانه با مصرف کنندگان می باشد، بساپلیمر محصولات خود را باور داشته و در کنار مشتری می ماند.