EN

معرفی بساپلیمر | شرکت بسپار سازان ایرانیان

معرفی بساپلیمر | شرکت بسپار سازان ایرانیان

معرفی بساپلیمر : شرکت بسپار سازان ایرانیان ٫ به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع مختلف کفپوش‌های یکپارچه پلیمری به ارائه محصولات و خدمات می‌پردازد. این شرکت با نام تجاری بساپلیمر فعالیت نموده و در کنار تولید محصولات، ارائه دهنده مشاوره‌های تخصصی در زمینه طراحی سیستم‌های محافظتی کف و خدمات نظارتی می‌باشد.


داستان شکل گیری شرکت بسپار سازان ایرانیان (سهامی خاص)

در سال ۱۳۸۹ ،طی بازدید از یک کارخانه داروسازی در تهران، محمد رونق که در آن زمان دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی پلیمر بود، متوجه بروز تاول‌هایی در سطح کفپوش اپوکسی خط تولید آن کارخانه شد. به نظر می‌رسید مدیران فنی کارخانه و پیمانکار نصب کفپوش در مورد دلایل بروز این مشکل جدی، که الزامات بهداشتی تولیدِ دارو را زیر سئوال می‌برد، اطلاعاتی ندارند.

مشکلی که دلیل وقوع آن از نظر محمد رونق واضح و قابل پیشگیری بود. راه حل برطرف نمودن این مشکل طی همان بازدید به مدیرفنی کارخانه اعلام شد. بررسی بازار کفپوش اپوکسی در ایران حاکی از نبود اطلاعات فنی و فقدان آموزش مورد نیاز در بخش تولید محصولات، نصب و اجرای آنها و همینطور مصرف کننده نهایی بود و جرقه‌ی شروع کسب و کاری با رویکرد کاملاً تخصصی و با مأموریت ارتقاء سطح دانش عمومی در حوزه‌ی کفپوش‌های رزینی و ارائه محصولات دارای کیفیتی هم‌رده با بازار جهانی شد.

معرفی بساپلیمر - تیم اولیه بساپلیمر با اضافه شدن پردیس رستم‌زاده فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر تشکیل شد و در قالب یک هسته‌ی فناور پس از ثبت اختراع در سال ۱۳۹۰ و دریافت گواهینامه نانومقیاس از ستاد نانو در سال ۱۳۹۱ تحت نام حقوقی "بسپارسازان ایرانیان" در مرکز رشد فناوری پلیمر مستقر گردید.

بساپلیمر در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت تأییدیه دانش بنیان برای محصولات کفپوش رزینی ضد سایش و کفپوش رزینی آنتی استاتیک خود گردید. امروز تیم جوان بساپلیمر، متشکل از متخصصینی از حوزه‌های فنی، بازاریابی و مدیریت، به دنبال توسعه سبد محصولات تخصصی و جلب رضایت مشتریان بوده و پرتوان و با انگیزه به رشد خود ادامه می‌دهد.


شما چه انتظاراتی می‌توانید از بساپلیمر داشته باشید؟


کیفیت محصولات:

محصولات بساپلیمر با تکیه بر دانش روز دنیا و بهره‌گیری از تجارب شرکت‌های مطرح اروپایی طراحی و تولید می‌شوند. با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 بساپلیمر تلاش نموده تا سطح بالایی از کیفیت را در محصولات و خدمات خود به مشتریان ارائه نماید.


تجربه بساپلیمر:

ما در حرفه خود متخصص هستیم. بساپلیمر با اتکا بر تجربه چند ساله خود و پشتیبانی شرکت‌های مطرح اروپایی نسبت به توسعه محصولات جدید و نوآورانه و کاربردی در بازار امروز، متعهد است. بساپلیمر علاوه بر این که تولید کننده محصولات کفپوش است، از مشکلات و چالش‌هایی که کاربران با آن مواجه هستند نیز درک درستی‌دارد.


نوآوری و فناوری بساپلیمر:

بساپلیمر با سرمایه گذاری مستمر در حوزه تحقیق و توسعه، با تکیه بر علوم مهندسی و شیمی پیشرفته و دانش روز دنیا، برای رفع نیازهای صنعتی مشتریان قدم برداشته و از طریق ایجاد فرمولاسیون‌های جدید آزمایش‌های کنترل کیفیت برای حل مشکلات پیمانکاران و کاربران نهایی فعالیت می‌کند.

درستکاری:

ما معتقدیم عامل موفقیت یک تولیدکننده در گرو ارتباط مستقیم و صادقانه با مصرف کنندگان می‌باشد، بساپلیمر محصولات خود را باور داشته و در کنار مشتری می‌ماند.


تیم ما:

 

 

CEO BASAPolymer 


مهندس پردیس رستم‌زاده

مدیر عامل


Business Development Manager BASAPolymer 


دکتر محمد رونق

مدیر توسعه کسب و کار quality assurance specialist BASAPolymer


مهندس علی کشاورز

مدیر تضمین کیفیت


 BASApolymer-hr


مژگان سلیمانی

کارشناس منابع انسانی


      

SEO Expert BASAPolymer


فاطمه خدیوی

کارشناس سئو سایت


 


وحیده کلانتری

کارشناس روابط عمومی


 

 qc expert| BasaPolymer


شهره عابدیها

کارشناس کنترل کیفیت


R&D Expert BASAPolymer


زیبا حسن آبادی

کارشناس تحقیق و توسعه


 

 sales expert BASAPolymer


فرشته روحی

کارشناس فروش


senior sales expert BASA Polymer


بابک نیکبخت

کارشناس ارشد فروش


BASApolymer-hr 

سجاد گرمارودی

سرپرست تولید


 Accountants BASA Polymer


ژینو ایرانی

حسابدار


برای کسب اطلاع در خصوص قسمتی از فعالیت ها٫ دوره ها ودستاوردهای بساپلیمر ٫ روی لینک های زیر کلیک کنید :


دستاورد ها و افتخارات

اهداف بساپلیمر

آکادمی بسا