EN
 • برگزاری کارگاه تخصصی شناخت کفپوش‌های رزینی برای همکاران جدید بساپلیمر
  برگزاری کارگاه تخصصی شناخت کفپوش‌های رزینی برای همکاران جدید بساپلیمر

  در این دوره آموزشی، اعضای جدید الورود شرکت شامل پرسنل تیم فروش، تیم کنترل کیفیت و تیم تولید محتوا با انواع کفپوش‌های رزینی، انواع مواد، ابزارآلات و تجهیزات اجرای کفپوش و نحوه نصب و اجرای آن ها آشنا شدند تا با بهره مندی از دانش و مهارت های کسب شده در این کارگاه یک روزه، به ارائه ی بهتر خدمات و اطلاعات به مشتریان بساپلیمر بپردازند.

  29 آبان 1399
 • کارگاه تخصصی کفپوش‌های رزینی مطابق با استانداردهای صنایع غذایی لبنی در صنایع بسته‌بندی فراورده‌های شیری پگاه
  کارگاه تخصصی کفپوش‌های رزینی مطابق با استانداردهای صنایع غذایی لبنی در صنایع بسته‌بندی فراورده‌های شیری پگاه

  کارگاه تخصصی "کفپوش‌های رزینی ویژه صنایع غذایی لبنی" در تاریخ 25 اردیبهشت 1399 به صورت اختصاصی در کارخانه صنایع بسته‌بندی فراورده‌های شیری پگاه و با همکاری آکادمی بسا و شرکت بساپلیمر برگزار گردید.

  25 اردیبهشت 1399
 • پویش نیازهای خطوط هوایی و تأمین از داخل
  پویش نیازهای خطوط هوایی و تأمین از داخل

  این نشست به منظور معرفی توانمندی‌های تولیدی داخلی کشور به سازمان‌های هوایی در حوزه‌های تأمین قطعات، رنگ‌ها و پوشش‌های بدنه هواپیما، پوشش‌ها و کفپوش‌ها، شیشه هواپیما، مواد کامپوزیتی و پلیمری بدنه هواپیما، طراحی و نگهداری موتور هواپیما، انواع فیلترها و طراحی داخلی هواپیما برگزار گردید.

  3 اردیبهشت 1398
 • دوره کاربرد فناوری نانو و کفپوش های رزینی در صنایع داروسازی
  دوره کاربرد فناوری نانو و کفپوش های رزینی در صنایع داروسازی

  نشست معرفی کاربردهای فناوری نانو در صنایع و مراکز داروسازی 30 بهمن ماه 97 به منظور آشنایی با محصولات و توانمندی‌های کشور در زمینه فناوری نانو در حوزه بهداشت و سلامت و در راستای سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق 1404، در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار گردید.

  30 بهمن 1397
 • دوره کاربرد فناوری‌های پلیمری در صنعت داروسازی
  دوره کاربرد فناوری‌های پلیمری در صنعت داروسازی

  اولین نشست "کاربرد فناوری‌های پلیمری در صنعت داروسازی" 17 بهمن ماه به همت مرکز رشد فناوری پلیمر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار گردید. هدف از برگزاری این نشست معرفی توانمندی‌ها و محصولات تجاری سازی شده ی شرکت‌های مستقر در مرکز رشد فناوری پلیمر در حوزه داروسازی بود.

  17 بهمن 1397
 • دوره شناخت مواد و روش‌های کار با پوشش‌های متالیک بر پایه رزین و سیمان
  دوره شناخت مواد و روش‌های کار با پوشش‌های متالیک بر پایه رزین و سیمان

  دوره آموزشی کفپوش و پوشش متالیک توسط آکادمی بسا با همکاری مرکز رشد پلیمر و انجمن پلیمر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار شد.

  17 دی 1397
 • دوره معرفی محصولات و کاربردهای فناوری نانو در مراکز درمانی و بیمارستانی
  دوره معرفی محصولات و کاربردهای فناوری نانو در مراکز درمانی و بیمارستانی

  براساس سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق 1404 مصوب هیات وزیران، بر استفاده صنایع داخلی از فرصت‌های اقتصادی و فنی این فناوری نوین، نشست معرفی محصولات و کاربردهای فناوری نانو در مراکز درمانی و بیمارستانی با هدف اطلاع‌رسانی و خدمات و تسهیلات ستاد ویژه فناوری نانو به مدیران مراکز و مزایای به کارگیری این فناوری، 13 آذر ماه برگزار گردید.

  13 آذر 1397
 • فناوری بسادور در زمینه کفپوش های رزینی
  فناوری بسادور در زمینه کفپوش های رزینی

  اولین دوره از سری نشست های تخصصی " فناوری بسادور در زمینه کفپوش های رزینی با حضور جمعی از پیمانکاران فعال در حوزه ی کفپوش های رزینی برگزار شد.

  2 آبان 1397
 • کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش‌های رزینی
  کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش‌های رزینی

  دومین کارگاه تخصصی کارآفرینی با کفپوش‌های رزینی 20 و 21 شهریور 97 توسط انجمن پلیمر ایران و آکادمی بسا در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران با هدف معرفی کفپوش‌های رزینی، کاربردهای آن در صنایع مختلف و آموزش نصب کفپوش، به همراه مبانی بازاریابی کفپوش‌های رزینی در دو بخش تئوری و کارگاه عملی برگزار شد.

  20 شهریور 1397
 1 2