EN
 • نحوه نصب و ترمیم کفپوش رزینی داروسازی‌ها
  نحوه نصب و ترمیم کفپوش رزینی داروسازی‌ها

  با درخواست شرکت داروسازی جابرابن حیان و در راستای ارتقای دانش عمومی و تخصصی از مشخصات فنی و استانداردهای نصب کفپوش‌های رزینی بساپلیمر در داروسازی‌ها مطابق با استاندارهای GMP، "دوره آموزشی نصب و ترمیم کفپوش رزینی در داورسازی‌ها" در تاریخ 3 خرداد 1402 بصورت تئوری و عملی اختصاصاً برای کارکنان این شرکت داروسازی برگزار شد.

  3 خرداد 1402
 • دوره آموزش تخصصی کفپوش رزینی در صنایع بهداشتی دارویی
  دوره آموزش تخصصی کفپوش رزینی در صنایع بهداشتی دارویی

  آموزش کارشناسان فنی شرکت داروسازی اکسیر در زمینه شناخت انواع کفپوش رزینی، توانایی طراحی سیستم کفپوش مورد نیاز بخش‌های مختلف، نحوه نصب کفپوش رزینی

  12 دی 1401
 • برگزاری کارگاه تخصصی شناخت کفپوش‌های رزینی برای همکاران جدید بساپلیمر
  برگزاری کارگاه تخصصی شناخت کفپوش‌های رزینی برای همکاران جدید بساپلیمر

  در این دوره آموزشی، اعضای جدید الورود شرکت شامل پرسنل تیم فروش، تیم کنترل کیفیت و تیم تولید محتوا با انواع کفپوش‌های رزینی، انواع مواد، ابزارآلات و تجهیزات اجرای کفپوش و نحوه نصب و اجرای آن ها آشنا شدند تا با بهره مندی از دانش و مهارت های کسب شده در این کارگاه یک روزه، به ارائه ی بهتر خدمات و اطلاعات به مشتریان بساپلیمر بپردازند.

  29 آبان 1399
 • کارگاه تخصصی کفپوش‌های رزینی ویژه صنایع غذایی لبنی
  کارگاه تخصصی کفپوش‌های رزینی ویژه صنایع غذایی لبنی

  کارگاه تخصصی "کفپوش‌های رزینی ویژه صنایع غذایی لبنی" در تاریخ 25 اردیبهشت 1399 به صورت اختصاصی در کارخانه صنایع بسته‌بندی فراورده‌های شیری پگاه و با همکاری آکادمی بسا و شرکت بساپلیمر برگزار گردید.

  25 اردیبهشت 1399
 • پویش نیازهای خطوط هوایی و تأمین از داخل
  پویش نیازهای خطوط هوایی و تأمین از داخل

  این نشست به منظور معرفی توانمندی‌های تولیدی داخلی کشور به سازمان‌های هوایی در حوزه‌های تأمین قطعات، رنگ‌ها و پوشش‌های بدنه هواپیما، پوشش‌ها و کفپوش‌ها، شیشه هواپیما، مواد کامپوزیتی و پلیمری بدنه هواپیما، طراحی و نگهداری موتور هواپیما، انواع فیلترها و طراحی داخلی هواپیما برگزار گردید.

  3 اردیبهشت 1398
 • دوره کاربرد فناوری نانو و کفپوش های رزینی در صنایع داروسازی
  دوره کاربرد فناوری نانو و کفپوش های رزینی در صنایع داروسازی

  نشست معرفی کاربردهای فناوری نانو در صنایع و مراکز داروسازی 30 بهمن ماه 97 به منظور آشنایی با محصولات و توانمندی‌های کشور در زمینه فناوری نانو در حوزه بهداشت و سلامت و در راستای سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق 1404، در محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار گردید.

  30 بهمن 1397
 • دوره کاربرد فناوری‌های پلیمری در صنعت داروسازی
  دوره کاربرد فناوری‌های پلیمری در صنعت داروسازی

  اولین نشست "کاربرد فناوری‌های پلیمری در صنعت داروسازی" 17 بهمن ماه به همت مرکز رشد فناوری پلیمر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار گردید. هدف از برگزاری این نشست معرفی توانمندی‌ها و محصولات تجاری سازی شده ی شرکت‌های مستقر در مرکز رشد فناوری پلیمر در حوزه داروسازی بود.

  17 بهمن 1397
 • دوره شناخت مواد و روش‌های کار با پوشش‌های متالیک بر پایه رزین و سیمان
  دوره شناخت مواد و روش‌های کار با پوشش‌های متالیک بر پایه رزین و سیمان

  دوره آموزشی کفپوش و پوشش متالیک توسط آکادمی بسا با همکاری مرکز رشد پلیمر و انجمن پلیمر در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار شد.

  17 دی 1397
 • معرفی محصولات و کاربردهای فناوری نانو در مراکز درمانی
  معرفی محصولات و کاربردهای فناوری نانو در مراکز درمانی

  براساس سند گسترش کاربرد فناوری نانو در افق 1404 مصوب هیات وزیران، بر استفاده صنایع داخلی از فرصت‌های اقتصادی و فنی این فناوری نوین، نشست معرفی محصولات و کاربردهای فناوری نانو در مراکز درمانی و بیمارستانی با هدف اطلاع‌رسانی و خدمات و تسهیلات ستاد ویژه فناوری نانو به مدیران مراکز و مزایای به کارگیری این فناوری، 13 آذر ماه برگزار گردید.

  13 آذر 1397
 1 2