EN

مقالات بسا پلیمر

 • GMP و انتخاب کفپوش داروسازی: اپوکسی یا وینیل؟
  GMP و انتخاب کفپوش داروسازی: اپوکسی یا وینیل؟

  محصول دیگری که به شکل گسترده در اتاق های تمیز، سالن های تولید و حتی انبارهای بهداشتی داروسازی ها مورد استفاده قرار میگرد یکی از انواع کفپوش های رزینی، کفپوش اپوکسی، است. دلیل استفاده از این محصول در کاربری های متنوع (چه از نظر انطباق با GMP و چه از نظر تنوع استحکام مورد نیاز) ویژگی های منحصر به فرد این محصول است.

  23 شهریور 1398
 • ضخامت مناسب کفپوش اپوکسی چگونه محاسبه و اندازه گیری می شود؟
  ضخامت مناسب کفپوش اپوکسی چگونه محاسبه و اندازه گیری می شود؟

  ضخامت پوشش ها به دو دسته ی ضخامت تَر و ضخامت خشک تقسیم می شود. منظور از ضخامت تَر، ضخامت پوشش در زمان اعمال آن است که هنوز حالت مایع دارد. پس از خشک شدن پوششِ اعمال شده، ضخامت خشک مطرح می شود. نکته ی قابل توجه آن است که به دلیل مکانیسم های خشک شدن مختلف و همچنین فرمولاسیون پوشش مورد نظر(حضور مواد آلی فرار در فرمولاسیون) ضخامت تَر معمولاً از ضخامت خشک بیشتر است.

  6 شهریور 1398
 • کفپوش رزینی اتاق توزین کارخانه ی داروسازی
  کفپوش رزینی اتاق توزین کارخانه ی داروسازی

  مطابق با دستورالعمل تأسیس، بهره برداری و بازرسی ازکارخانه های ملزومات دارویی سازمان غذا و دارو مشخصات کف اتاق توزین در کارخانجات دارویی به شرح ذیل باید طراحی و ساخته شود

  10 دی 1397
 • چگونه استفاده از کفپوش های رزینی باعث افزایش رضایتمندی شغلی رانندگان لیفتراک می شود؟!
  چگونه استفاده از کفپوش های رزینی باعث افزایش رضایتمندی شغلی رانندگان لیفتراک می شود؟!

  نصب کفپوش رزینی بر سطح بتن انبار از سطح بتن محافظت کرده و منجر به سهولت تردد لیفتراک دارای بار سنگین می شود.

  9 آبان 1397
 • مدیریت نگهداری و نظافت کفپوش رزینی
  مدیریت نگهداری و نظافت کفپوش رزینی

  یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از کفپوش های رزینی، نگهداری بسیار آسان و کم هزینه ی آن است. با رعایت برنامه نظافت منظم و استفاده از شوینده های مناسب، کفپوش شما سالیان طولانی قابل استفاده خواهد بود.

  21 مهر 1397
 • کفپوش های رزینی، نسل نوین کفپوش در فضاهای آموزشی
  کفپوش های رزینی، نسل نوین کفپوش در فضاهای آموزشی

  سیستم های کف رزینی مورد استفاده در فضاهای آموزشی عموماً کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان هستند. به این معنا که چند جزئی بوده و در محل اجرا پس از اختلاط اجزا در چند مرحله اجرا می شوند. به محض پخت، سطحی یکپارچه و بدون درز تشکیل می شود

  1 مهر 1397
 • کفپوش اپوکسی سه بعدی: همه چیزهایی که باید بدانید!
  کفپوش اپوکسی سه بعدی: همه چیزهایی که باید بدانید!

  اخیراً تکنولوژی سه بعدی در کفپوش های رزینی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. کفپوش اپوکسی سه بعدی به دلیل خلاقیت و جذابیت بصری بالا در مراکز خرید، سالن ها، دفاتر، خانه ها و آپارتمان ها بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. این طراحی آخرین مد در دنیای فانتزی کفپوش هاست.

  7 شهریور 1397
 • آموزش نصب پوشش کف اپوکسی
  آموزش نصب پوشش کف اپوکسی

  نصب پوشش کف اپوکسی نسبتاً ساده است و هر کسی که مهارت های پایه رنگ آمیزی ساختمانی را داشته باشد باید بتواند آن را اعمال کند. با این حال، برای دستیابی به تمامی مشخصات فنی یک پوشش بی نقص بهتر است از متخصصین و مجریان حرفه ای استفاده شود.

  3 شهریور 1397
 1 2