EN
منابع انسانی

 

همکاری با بساپلیمر

بساپلیمر با تیمی جوان، متخصص، کارآمد و پرتحرک به عنوان یکی از پیشگامان تولید کفپوش‌های رزینی همواره به دنبال نوآوری و ترقی بوده و تمایل دارد افرادی که علاقه‌مند به کار و مشتاق یادگیری هستند را در کنار خود داشته باشد. این شرکت دانش بنیان در جهت مهیاسازی فرصتی است تا جوانان تحصیل کرده و جویای کار، در کنار هم پیشرفت و توسعه را تجربه کنند؛ لذا افراد واجد شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس‌های مندرج در سایت ارتباط بگیرند و یا رزومه خود را به آدرس HR[at]Basapolymer[dot]com ارسال بفرمایند.فرصت‌های شغلی در بساپلیمر

چنانچه زمینه فعالیت شما در یکی از زمینه‌های کاری زیر است، در صورت تمایل به همکاری با بساپلیمر روزمه خود را برای ما ارسال بقرمایید.

 

- کارشناس کنترل کیفیت (مهلت ارسال رزومه تا 15 دی)

شرح شغل و شرایط احراز

 

- کارشناس بازاریابی محتوایی (مهلت ارسال رزومه تا 15 شهریور)

شرح شغل و شرایط احراز

 

- کارشناس صادرات (مهلت ارسال رزومه تا 15 شهریور)

شرح شغل و شرایط احراز

 

- کارشناس بازاریابی و فروش (مهلت ارسال رزومه تا 15 شهریور)

شرح شغل و شرایط احراز

 

 - کارگر خط تولید کارخانه 

  شرح شغل و شرایط احراز

 

رویدادهای داخلی

مطابق با تقویم رویدادهای داخلی بساپلیمر، رویدادهایی به مناسبت‌های مختلف در بساپلیمر برگزار می‌شود. این رویدادها با هدف تقویت مهارت‌های نرم، افزایش خلاقیت، بهبود روابط بین فردی و تیم سازی برگزار می‌شوند. از جمله رویدادهای برگزار شده در گذشته:


بازی فرشته نگهبان

هر یک از همکاران به مدت یک هفته فرصت داشت تا به صورت مخفیانه، کار خاصی را برای یکی از همکاران خود انجام دهد یا هدیه ای تهیه کند و به نحوی که فکر می‌کند همکار خود را شگفت زده نماید. حین انجام این بازی نه تنها فضای نشاط آوری در محیط کاری حاکم می‌شود بلکه افراد به تدریج به کوچکترین اتفاقات خوش آیند در اطراف خود و رفتارهای محبت آمیز توسط همکاران توجه بیشتری پیدا می‌کنند.

 

روز تِم کلاه‌

در این روز سعی کردیم با ایجاد یک فضای صمیمی و دوستانه، حس یک دستی و یکپارچگی را از طریق تعیین یک تم واحد در همکاران به وجود آوریم. این رویداد به صورت خوش و بش گویی‌های داستانه و مفرح و سرگرم کننده برگزار گردید.

 

Strange-Hat-Day

 

 

سالگرد همکاری با پرسنل

ما همواره سالگرد حضور افراد را در بساپلیمر جشن می‌گیریم و به رسم یادبود و به منظور قدردانی به این افراد لوح تقدیر و یادگاری هدیه داده می‌شود.

 

Work-Anniversary

 

 

روز بازی در محل کار

در روزهای بازی که به صورت دوره ای برگزار می‌گردد، ما ساعتی را به این امر اختصاص می‌دهیم که به دور از دغدغه‌ها و گرفتاری‌های کاری، زمانی خوش و مفرح را در کنار همکاران در جهت تیم سازی و با انجام بازی‌های گروهی تجربه کنیم.

 

Fun-day-at-Work

 

 

روز سرپیچی

در این روز، ما در بساپلیمر به دنبال یک تغییر در کارها و روالهای جاری هر روزه در زندگی‌مان بودیم و سعی کردیم هر فرد، کاری را انجام دهد که دوست دارد ولی به دلیل محدودیت‌ها نمی‌توانست آن را انجام دهد.

 

 

ارزیابی عملکرد

ارزیابی عملکرد یکی از راه های سنجش میزان کارایی عملکرد پرسنل در جهت ارتقا و غنی سازی راندمان و کارکرد افراد در سازمان است. این روش در بساپلیمر به صورت فصلی در ابتدا با مشخص کردن شاخص‌های کلیدی و تخصصی عملکرد هر فرد آغاز می‌شود. در ادامه هر فرد به خود ارزیابی این شاخص‌ها می‌پردازد و پس از آن عملکرد وی توسط مدیر مربوطه سنجیده می‌گردد. در نهایت پس از محاسبه امتیازها، به برگزاری جلسات بازخورد و مذاکره و گفتگو پیرامون روش‌های تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف افراد منجر می‌گردد، نیازسنجی‌های آموزشی پاداش نقدی ارزیابی عملکرد به افرادی که امتیاز بالایی کسب کرده اند از دیگر خروجی‌های این برنامه است.