EN
منابع انسانی

بساپلیمر با تیمی جوان، متخصص، کارآمد و پرتحرک به عنوان یکی از پیشگامان تولید کفپوش‌های رزینی همواره به دنبال نوآوری و ترقی بوده و تمایل دارد افرادی که بدنبال فرصت شغلی و مشتاق یادگیری بخصوص در زمینه مهندسی پلیمر هستند را در کنار خود داشته باشد. این شرکت دانش بنیان در جهت مهیاسازی فرصتی است تا مهندسان پلیمر تحصیل جویای کار، در کنار هم پیشرفت و توسعه را تجربه کنند؛ لذا افراد واجد شرایط جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس‌های مندرج در سایت ارتباط بگیرند و یا رزومه خود را به آدرس HR[at]Basapolymer[dot]com ارسال بفرمایند.

 

فرصت شغلی بساپلیمر

چنانچه زمینه فعالیت شما در زمینه مهندسی پلیمر یا یکی از زمینه‌های کاری زیر است، در صورت تمایل به همکاری با بساپلیمر روزمه خود را برای ما ارسال بفرمایید.

 

- کارشناس فروش و بازاریابی

شرح شغل و شرایط احراز

 

گزارش عملکرد سال 1400 واحد منابع انسانی بساپلیمر


متوسط سن منابع انسانی:

گزارش عملکرد سال 1400

جنسیت افراد:

گزارش عملکرد سال 1400

سطح تحصیلات پرسنل:

سطح تحصیلات پرسنل بساپلیمر 

تعداد گواهینامه های آموزشی اخذ شده:

گزارش عملکرد سال 1400

متوسط ساعت دوره آموزشی گذارنده شده به

نسبت تعداد افراد فعال:

گزارش عملکرد سال 1400

نمودار ارزیابی عملکرد کارکنان در سال 1400:

نمودار ارزیابی عملکرد کارکنان بساپلیمر در سال 1400

میزان رضایت از عملکرد شرکت: 

میزان رضایت از عملکرد شرکت بساپلیمر

 

برنامه‌های واحد منابع انسانی بساپلیمر:

1. ارزیابی عملکرد

ارزیابی عملکرد یکی از راه‌‌های سنجش میزان کارایی عملکرد پرسنل در جهت ارتقا و غنی سازی راندمان و کارکرد افراد در سازمان است. این روش در بساپلیمر به صورت فصلی در ابتدا با مشخص کردن شاخص‌های کلیدی و تخصصی عملکرد هر فرد آغاز می‌شود. در ادامه هر فرد به خود ارزیابی این شاخص‌ها می‌پردازد و پس از آن عملکرد وی توسط مدیر مربوطه سنجیده می‌گردد. در نهایت پس از محاسبه امتیازها، به برگزاری جلسات بازخورد و مذاکره و گفتگو پیرامون روش‌های تقویت نقاط قوت و اصلاح نقاط ضعف منبع انسانی منجر می‌گردد، نیازسنجی‌های آموزشی پاداش نقدی ارزیابی عملکرد به افرادی که امتیاز بالایی کسب کرده اند از دیگر خروجی‌های این برنامه است.

2. جلسات رو در رو منابع انسانی

یکی دیگر از برنامه‌هایی که واحد منابع انسانی در بساپلیمر به صورت منظم اجرا می‌کند، برگزاری جلسات منظم رودررو (one on one) پرسنل است. در این جلسات که هر 45 روز یکبار در محیطی کاملا دوستانه و به دور از فضای کاری برگزار می‌گردد، همکاران از حس و حال خود و میزان انرژی و دلبستگی شان نسبت به کار در بساپلیمر صحبت می‌کنند، مشکلات و مسائل خود را با این واحد در میان می‌گذارند و در نهایت در جهت بهبود عملکرد این واحد پیشنهادات و انتقادات و نمره ارزیابی خود را اعلام می‌دارند. اشراف به چالش‌های افراد در شرکت و کمک در حل و مدیریت آنها و هم چنین ارزیابی میزان عملکرد واحد منابع انسانی از دید پرسنل را می‌توان از خروجی‌های این برنامه دانست.

3. رویدادهای داخلی

مطابق با تقویم رویدادهای داخلی بساپلیمر، رویدادهایی به مناسبت‌های مختلف در بساپلیمر برگزار می‌شود. این رویدادها با هدف تقویت مهارت‌های نرم، افزایش خلاقیت، بهبود روابط بین فردی و تیم سازی برگزار می‌شوند. از جمله رویدادهای برگزار شده در گذشته:


بازی فرشته نگهبان

هر یک از همکاران به مدت یک هفته فرصت داشت تا به صورت مخفیانه، کار خاصی را برای یکی از همکاران خود انجام دهد یا هدیه‌ای تهیه کند و به نحوی که فکر می‌کند همکار خود را شگفت زده نماید. حین انجام این بازی نه تنها فضای نشاط آوری در محیط کاری حاکم می‌شود بلکه افراد به تدریج به کوچکترین اتفاقات خوش آیند در اطراف خود و رفتارهای محبت آمیز توسط همکاران توجه بیشتری پیدا می‌کنند.

 


روز تِم کلاه‌

در این روز سعی کردیم با ایجاد یک فضای صمیمی و دوستانه، حس یک دستی و یکپارچگی را از طریق تعیین یک تم واحد در همکاران به وجود آوریم. این رویداد به صورت خوش و بش گویی‌های داستانه و مفرح و سرگرم کننده برگزار گردید.

درباره بساپلیمر


سالگرد همکاری با پرسنل

ما همواره سالگرد حضور افراد را در بساپلیمر جشن می‌گیریم و به رسم یادبود و به منظور قدردانی به این افراد لوح تقدیر و یادگاری هدیه داده می‌شود.

 سالگرد همکاری با پرسنل بساپلیمر

 

روز بازی در محل کار

در روزهای بازی که به صورت دوره ای برگزار می‌گردد، ما ساعتی را به این امر اختصاص می‌دهیم که به دور از دغدغه‌ها و گرفتاری‌های کاری، زمانی خوش و مفرح را در کنار همکاران در جهت تیم سازی و با انجام بازی‌های گروهی تجربه کنیم.

بازی در محل کار

 

روز سرپیچی

در این روز، ما در بساپلیمر به دنبال یک تغییر در کارها و روالهای جاری هر روزه در زندگی‌مان بودیم و سعی کردیم هر فرد، کاری را انجام دهد که دوست دارد ولی به دلیل محدودیت‌ها نمی‌توانست آن را انجام دهد.

 

 

روز تربیت بدنی

به مناسبت روز جهانی تربیت بدنی در هفته اخر ابان 1401، در بساپلیمر تصمیم گرفته شد لحظاتی را در دل طبیعت و در فضای آزاد به دور از فضای کاری گذرانده شد و به انجام فعالیت‌های بدنی پرداخته شود. از دوچرخه سواری گرفته تا انجام بازی‌های ایستگاهی از جمله بازی‌های بود که تیم بساپلیمر در این روز انجام داد.


درباره بساپلیمر


 

سالگرد بساپلیمر

در بساپلیمر در فروردین ماه 1401 به مناسبت دهمین سالگرد تأسیس بساپلیمر، به همراه همکاران دفتر مرکزی و کارخانه، دورهمی در فضای آزاد و طبیعت برگزار گردید. این مراسم از خوردن صبحانه شروع شد، به انجام بازی‌های گروهی و تیمی پرداخته شد، تیم بساپلیمر ناهار را نیز در کنار هم میل کردند و در نهایت هم جشن تولد دو نفر از همکاران برگزار گردید.

درباره بساپلیمر


 

تجربه کارکنان

ما از طریق بازگوکردن تجربه‌های فردی و کاری سفیران داخلی در سازمان و ضبط و به اشتراک گذاری ویدئوها، می‌خواهیم به افراد خارج از سازمان کمک کنیم که با فضا و جو کاری در بساپلیمر بیشتر آشنا شوند. در اینجا به مواردی چون ارزش‌های مشترک بین افراد و سازمان، فرهنگ سازمانی موجود، چالش‌هایی که افراد در کار داشته و در جهت رفع آنها برآمده اند، دلیل اینکه چرا بساپلیمر را به عنوان محیط کاری انتخاب کرده اند و ... صحبت می‌شود.


علی کشاورز

مدیر تضمین کیفیت

مدیریت جوان| آموزش تخصصی| استقبال از پیشنهادات، در بساپلیمر

 

 

 

مهدیه حاتمی

کارشناس منابع انسانی

مصاحبه حرفه‌ای| ارزش‌های مشترک| رشد فردی، در بساپلیمر

 

 

 

 


 

بابک نیکبخت؛

کارشناس ارشد فروش

صداقت، آموزش، پیشرفت در بساپلیمر

 

 
 

 


 

آزیتا جهانیان،

کارشناس فروش

فضای کاری امن| روابط صمیمی| روحیه کار تیمی، در بساپلیمر