EN
 • بساپلیمر در همایش تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان
  بساپلیمر در همایش تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان

  دومین همایش «تبیین نقش استاندارد در توسعه اقتصاد دانش بنیان» توسط صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری سازمان ملی استاندارد ایران همزمان با روز جهانی استاندارد برگزار شد. گفتنی است، شعار روز جهانی استاندارد در سال ۲۰۲۰، «حفاظت از زمین با استانداردها» است.

  20 مهر 1400
 • مصاحبه روزنامه جام‌جم با بساپلیمر
  مصاحبه روزنامه جام‌جم با بساپلیمر

  وقتی از بهداشت در كارخانه‎ های صنایع غذایی و بیمارستان‌ها صحبت می‌كنیم معمولا همه نگاه‎ ها به سمت مواد اولیه مورد استفاده در محصولات یا نظافت كلی این مكان‌ها جلب می‎شود

  14 تیر 1400
 • دومین نشست "باند گپ" با موضوع کارآفرینی و حضور مهندس پردیس رستم زاده
  دومین نشست "باند گپ" با موضوع کارآفرینی و حضور مهندس پردیس رستم زاده

  برگزاری دومین نشست "باند گپ" با موضوع کارآفرینی و حضور مهندس پردیس رستم زاده هم بنیان گذار و مدیرعامل شرکت بساپلیمر در تاریخ 18/01/1400

  18 فروردین 1400
 • جشنواره زمستانه بساپلیمر
  جشنواره زمستانه بساپلیمر

  جشنواره ی زمستانی بساپلیمر با عنوان با هم در زمستان، با هدف جلب رضایت همکاران، مجریان و مشتریان بساپلیمر به مدت سه ماه در زمستان 1399 برگزار شد.

  1 بهمن 1399
 • نیم نگاهی به دومین گام شتاب زمستانه: تغییری در راستای رشد
  نیم نگاهی به دومین گام شتاب زمستانه: تغییری در راستای رشد

  «پردیس رستم زاده»، مدیرعامل شرکت بساپلیمر، در وبینار دوم شتاب زمستانه که هجدهمین وبینار کاریز نیز به حساب می‌آید، از یک تجربه ناب در خصوص تغییر تیم کاری و حرکت به سمت مسیر موفقیت صحبت کرد.

  16 دی 1399
 • تجربه تغییر تیم و رشد سریع یک استارت‌آپ در حوزه هاردتک
  تجربه تغییر تیم و رشد سریع یک استارت‌آپ در حوزه هاردتک

  وبینار حاضر، با عنوان «تجربه تغییر تیم و رشد سریع یک استارت‌آپ در حوزه هاردتک» و با حضور «پردیس رستم زاده»، مدیرعامل شرکت بساپلیمر برگزار خواهد شد.

  29 آذر 1399
 • پیشرفت به شکل بسپارسازان ایرانیان
  پیشرفت به شکل بسپارسازان ایرانیان

  مصاحبه ی مدیرعامل شرکت بساپلیمر، سرکار خانم پردیس رستم زاده با اولین شماره نشریه علمی تخصصی فاینمن انجمن نانو فناور مرکز دانشگاه بوئین زهرا در آبان ماه 1399 انجام گرفت. در ادامه می توانید متن کامل مصاحبه را بخوانید.

  4 آذر 1399
 • برگزاری ممیزی سالیانه توسط نماینده شرکت توف نورد
  برگزاری ممیزی سالیانه توسط نماینده شرکت توف نورد

  شرکت بسپارسازان ایرانیان (بساپلیمر) به منظور ارتقا و بهبود کیفیت سبد محصول خود (انواع کفپوش های رزینی شامل کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی یورتان و کفپوش MMA) اقدام به پیاده سازی و اجرای الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:15 کرده و موفق به دریافت گواهی نامه این استاندارد، از شرکت توف نورد آلمان (TUV NORD CERT) شده است. ممیزی سالیانه این شرکت جهت بررسی صحت پیاده سازی الزامات این استاندارد، در آبان ماه امسال انجام گرفت.

  10 آبان 1399
 • تقاضا برای کفپوش‌های آنتی باکتریال در دوران کرونا افزایش داشته است
  تقاضا برای کفپوش‌های آنتی باکتریال در دوران کرونا افزایش داشته است

  مجله بسپار در شماره جدید خود با مهندس پردیس رستم‌زاده، مدیرعامل شرکت بساپلیمر درباره‌ی کفپوش اپوکسی‌ آنتی باکتریال، ویژگی‌های این محصول، تاثیر استفاده‌ از آن‌ بر روی ماندگاری ویروس کرونا و افزایش تقاضای بازارداخلی و خارجی کفپوش بیمارستانی و دارویی، گفت‌ و گو کرده است.

  5 خرداد 1399
 1 2 3 4 5  ...