EN
 • بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی
  بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی

  بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی، بعنوان بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری با هدف گسترش صادرات تولید داخلی و گردهمایی فعالان این حوزه برگزار می‌شود.

  6 آذر 1401
 • هفتمین کنگره تخصصی و چهارمین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان
  هفتمین کنگره تخصصی و چهارمین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان

  امسال شرکت بساپلیمر نیز، بعنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان تولیدکننده کفپوش‌های رزینی علاوه بر حضور در کنگره به ارائه و معرفی جدیدترین محصولات کفپوش بهداشتی و بیمارستانی خود می‌پردازد. ‌همچنین آماده پاسخگویی و معرفی بیشتر محصولات خود به بازدیدکنندگان این کنگره می‌باشد.

  23 آبان 1401
 • بساپلیمر در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو 1401
  بساپلیمر در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو 1401

  بساپلیمر در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، با حضور 160 شرکت تولیدی و خدماتی نانویی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

  9 مهر 1401
 • سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو| مصاحبه با بساپلیمر
  سیزدهمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو| مصاحبه با بساپلیمر

  این دانش‌آموخته رشته پلیمر در پژوهشگاه پلیمر از تولید کف‌پوش‌های مناسب برای سطح بتن و کف‌پوش‌هایی با خواص ضد سایش و ضد الکتریسیته ساکن خبر داد که باعث افزایش ایمنی در محیط کار می‌شود.

  30 شهریور 1401
 • بیست و سومین نمایشگاه یکشنبه‌های صادراتی
  بیست و سومین نمایشگاه یکشنبه‌های صادراتی

  شرکت دانش بنیان بساپلیمر با مذاکره با تُجّاری از کردستان عراق، توانمندی‌های خود را در جهت توسعه بازار بین الملل به نمایش گذاشت و در زمینه تولید کفپوش‌های رزینی، سبد محصولات تخصصی خود را با هدف محافظت از سطح و افزایش بهره‌وری...

  14 آذر 1400
 • نمایشگاه بین المللی رزین و پوشش صنعتی
  نمایشگاه بین المللی رزین و پوشش صنعتی

  کفپوش های یکپارچه رزینی با ویژگی های بهداشتی، دوام، امکان طراحی و تنوع رنگ، قابل شستشو و آب بند جهت استفاده در بخش های مختلف بیمارستانی و بهداشتی، صنعتی، تزئیناتی و صنایع غذایی و لبنی و .... در این نمایشگاه معرفی می شوند.

  18 آذر 1398
 • و این بار بساپلیمر در نمایشگاه صنایع دریایی جزیره کیش
  و این بار بساپلیمر در نمایشگاه صنایع دریایی جزیره کیش

  شرکت بساپلیمر نیز در نمایشگاه صنایع دریایی به عنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید کفپوش های رزینی، سبد محصولات تخصصی خود را با هدف محافظت از سطح و افزایش بهره وری محیط کاربری طراحی شده در محیط های پرچالشی همچون صنایع دریایی معرفی می نماید.

  27 آذر 1397
 • حضور بساپلیمر در نمایشگاه صنایع هوایی جزیره کیش
  حضور بساپلیمر در نمایشگاه صنایع هوایی جزیره کیش

  شرکت نمایشگاه های هوایی پارس کیش نهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران ( ایران ایرشو ) را با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های منطقه آزاد کیش برگزار می کند

  5 آذر 1397
 • معرفی کفپوش رزینی درنمایشگاه رنگ، رزین وپوشش صنعتی 2018
  معرفی کفپوش رزینی درنمایشگاه رنگ، رزین وپوشش صنعتی 2018

  یکی از مهمترین رویدادهای علمی ‌بازرگانی سالیانه با موضوع صنایع پوشش در کشور عزیزمان، نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و پوشش های صنعتی است.

  3 بهمن 1396
 1 2 3