EN
بیست و سومین نمایشگاه یکشنبه‌های صادراتی
بساپلیمر در نکایشگاه یکشنبه‌های صادراتی
صادرات کفپوش رزینی
بیست و سومین نمایشگاه یکشنبه‌های صادراتی
بساپلیمر در نکایشگاه یکشنبه‌های صادراتی
صادرات کفپوش رزینی

بیست و سومین رویداد یکشنبه‌های صادراتی صندوق نوآوری و شکوفایی به پذیرش هیأت تجاری و فناوری کردستان عراق با حوزه‌های فناوری فلزات، معدن، ساختمان، کشاورزی و غذایی روز یکشنبه 14 آذر برگزار شد.

شرکت دانش بنیان بساپلیمر نیز با حضور در این نمایشگاه و مذاکره با تُجّاری از کردستان عراق، توانمندی‌های خود را در جهت توسعه بازار بین الملل، صادرات کفپوش اپوکسی به کردستان عراق و... به نمایش گذاشت و در زمینه تولید کفپوش‌های رزینی، سبد محصولات تخصصی خود را با هدف محافظت از سطح و افزایش بهره‌وری محیط کاربری طراحی شده معرفی کرد.

دومین روز از بیست و سومین رویداد «یکشنبه‌‌های صادراتی» صندوق نوآوری و شکوفایی 15 آذر ماه با حضور هیات تجاری و فناوری از کشور عراق (کرکوک) به منظور ارائه مشاوره و مدیریت صادرات محصولات دانش بنیان در محل صندوق نوآوری برگزار شد و شرکت بساپلیمر، بعنوان یکی از شرکت‌های دانش بنیان با حوزه ساختمان در خصوص صادرات به عراق، حضور یافت.

کفپوش‌های یکپارچه رزینی با ویژگی‌های بهداشتی، دوام، امکان طراحی و تنوع رنگ، قابل شستشو و آب بند جهت استفاده در بخش‌های مختلف بیمارستانی و بهداشتی، صنعتی، تزئیناتی و صنایع غذایی و لبنی و... در این نمایشگاه معرفی شدند.

 
  • تاریخ انتشار:14 آذر 1400
  • گروه خبری:اخبار نمایشگاه ها
دیدگاه خود را بنویسید
  •