EN
بازدید دکتر کشمیری از واحد تحقیقات و توسعه
بازدید دکتر کشمیری از واحد تحقیقات و توسعه

بازدید دکتر کشمیری از مرکز رشد فناوری پلیمر و واحد تحقیقات و توسعه شرکت دانش بنیان بساپلیمر

در تاریخ 13 مرداد ماه 97 جناب آقای دکتر کشمیری، سرپرست دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پی بازدید از مرکز رشد فناوری پلیمر و واحدهای فناور مستقر در آن، از واحد تحقیقات و توسعه شرکت دانش بنیان بساپلیمر بازدید به عمل آوردند. در این بازدید جناب آقای دکتر مهدی نکومنش ریاست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی و همچنین جناب اقای دکتر عزیزی ریاست مرکز رشد فناوری پلیمر به همراه جمعی از معاونت های پژوهشگاه پلیمر، دکتر کشمیری را همراهی می‌کردند.

 
در این بازدید، ابتدا ریاست پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به معرفی مرکز رشد فناوری پلیمر و همچنین اهداف و برنامه های پژوهشگاه پلیمر در زمینه حمایت از کارآفرینی و کسب و کار های نوپا و دانش بنیان پرداخت و پس از آن گزارشی از عملکرد مرکز رشد پلیمر و واحدهای فناور مستقر در آن توسط حامد عزیزی ارائه گردید. در بخش دوم حین بازدید از شرکت های مستقر در مرکز رشد پلیمر، نمایندگان شرکت ها به معرفی شرکت، محصولات و خدمات و دستاوردهای خود پرداختند.

یکی از شرکت هایی که در این میان مورد بازدید قرار گرفت واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان بساپلیمر بود که دکتر نکومنش آن را به عنوان یکی از شرکت های فناور موفق مرکز رشد، که شکل گرفته از فارغ التحصیلان پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران است، معرفی نمود و جناب آقای دکتر کشمیری سوالاتی را در خصوص نحوه شکل گیری شرکت و جایگاه فعلی آن در بازار و همچنین میزان فروش محصولات مطرح نمودند. آقای دکتر محمد رونق باغبانی مدیرفروش شرکت بساپلیمر نیز ضمن معرفی آخرین محصولات دانش بنیان شرکت بساپلیمر از روند رشد و برنامه های آتی تحقیقاتی شرکت بساپلیمر به ارائه توضیحات پرداختند. 

  • تاریخ انتشار:17 مرداد 1397
  • گروه خبری:اخبار شرکت
دیدگاه خود را بنویسید
  •