EN

برگزاری ممیزی سالیانه توسط نماینده شرکت توف نورد

برگزاری ممیزی سالیانه توسط نماینده شرکت توف نورد
برگزاری ممیزی سالیانه توسط نماینده شرکت توف نورد
شرکت بسپارسازان ایرانیان (بساپلیمر) به منظور ارتقا و بهبود کیفیت سبد محصول خود (انواع کفپوش های رزینی شامل کفپوش اپوکسی، کفپوش پلی یورتان و کفپوش MMA) اقدام به پیاده سازی و اجرای الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:15 کرده و موفق به دریافت گواهی نامه این استاندارد، از شرکت توف نورد آلمان (TUV NORD CERT) شده است. 

ممیزی سالیانه این شرکت جهت بررسی صحت پیاده سازی الزامات این استاندارد در بخش های مختلف شرکت از جمله، کنترل کیفیت محصولات، فرآیندهای فروش و تولید و بخش طراحی و توسعه (R&D)، در تاریخ 10 آبان ماه سال 1399، توسط جناب آقای بهراد، سر ارزیاب مرکز ملی استاندارد و نماینده شرکت توف نورد، انجام گرفت. به علت شیوع ویروس کرونا این ارزیابی به صورت ریموت (از راه دور) انجام شد و مدارک و مستندات لازم برای بررسی بهتر و عمیق تر در اختیار ممیز محترم قرار گرفت. با توجه به اطلاعات ارسال شده، مدارک و مستندات خوب شرکت بساپلیمر می تواند راهگشای دریافت سایر استانداردهای سیستمی و محصولی، مانند استاندارد محیط زیست، ایمنی و بهداشت شغلی باشد. خوش بختانه، با بررسی های صورت گرفته و با توجه به نظر ممیز، عدم انطباقی در مجموعه اقدامات شرکت بساپلیمر مشاهده نشده است و این شرکت با رعایت تمام استانداردهای لازم و انجام دقیق و کامل تست های کنترل کیفیت، محصولات با کیفیتی را در بازار کفپوش های رزینی ارائه می کند. از نکات مثبت حائز اهمیت در پیاده سازی الزامات استاندارد ISO 9001:15 می توان به دو مورد زیر اشاره کرد:

1. تدوین سند و اهداف استراتژی بسیار خوب و انطباق کامل آن با اهداف کیفیتی سازمان

2. انجام ممیزی داخلی درست و به موقع در راستای بهبود و ارتقا استراتژی شرکت

علاوه بر ممیزی سالیانه ای که توسط نماینده شرکت توف نورد آلمان انجام می شود، شرکت بساپلیمر با انجام ممیزی های داخلی به موقع، اثربخش و دقیق، همواره سعی در بهبود و ارتقا کیفیت محصولات و خدمات خود داشته است تا بتواند امانت دار اعتماد شما مشتریان عزیز باشد.

  • تاریخ انتشار:10 آبان 1399
  • گروه خبری:اخبار شرکت
دیدگاه خود را بنویسید
  •