EN

تمدید 3 ساله گواهینامه دانش بنیان شرکت بساپلیمر

تمدید 3 ساله گواهینامه دانش بنیان شرکت بساپلیمر
تمدید 3 ساله گواهینامه دانش بنیان شرکت بساپلیمر

شرکت بسپارسازان ایرانیان (بساپلیمر) موفق به تمدید گواهینامه دانش بنیان محصولات خود، برای مدت 3 سال شد.
پس از انقضای تاریخ گواهینامه دو ساله قبلی، به درخواست شرکت بسپارسازان ایرانیان، بعد از بررسی‌ها و بازدیدهای فنی مجدد، گواهینامه دانش بنیان این شرکت تأیید شد.
به موجب این تأییدیه، شرکت بساپلیمر بر اساس ارزیابی انجام شده طبق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و قانون حمایت از شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری‌ها و اختراعات، بصورت شرکت/موسسه دانش بنیان تایید شده است و صحت این امر از طریق مراجعه به صفحه pub.daneshbonyan.ir در سایت کارگروه و جستجوی نام شرکت بسپارسازان ایرانیان قابل تحقیق می‌باشد.

با افزایش شرکت‌های متقاضی دریافت گواهینامه دانش بنیانی برای محصولات خود، روند سخت گیرانه‌تری از سوی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا، اتخاذ گردیده و از این رو تعدادی قابل توجهی از شرکت‌هایی که سابقاً موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان شده بودند در روند تمدید؛ مورد تایید قرار نگرفتند.

شرکت بساپلیمر بعنوان شرکتی فعال در زمینه تولید کفپوش‌های رزینی می‌باشد با سبد محصولات متنوع و تخصصی کف؛ حائز شرایط مدنظر کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا به عنوان دانش بنیان تولیدی نوع دو (صنعتی) گردیده است.

همچنین بخوانید:

مصاحبه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با بساپلیمر
  • تاریخ انتشار:2 اردیبهشت 1401
  • گروه خبری:اخبار شرکت
دیدگاه خود را بنویسید
  •