EN

کفپوش‌های رزینی بساپلیمر در تأمین نیاز صنعت ساختمان

کفپوش‌های رزینی بساپلیمر در تأمین نیاز صنعت ساختمان
کفپوش‌های رزینی بساپلیمر در تأمین نیاز صنعت ساختمان

مصاحبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در مصاحبه با پردیس رستم زاده؛ مدیرعامل شرکت بساپلیمر: 
پردیس رستم زاده: کفپوش‌های رزینی بساپلیمر در دو نوع ضد سایش و آنتی استاتیک محصولات دانش بنیان این شرکت هستند که بعنوان پوشش‌های محافظ کف سازه و همچنین کفپوش در کاربری‌های صنعتی، بیمارستانی، دارویی، کفپوش پارکینگ و یا اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

ویژگی‌های کفپوش‌های رزینی بساپلیمر:

1.نصب آسان و استحکام بالای کفپوش‌های رزینی:

 متناسب با نیاز فضا، سیستم کفپوش مناسب با آن و ترکیب لایه‌های مختلف به مشتری پیشنهاد داده می‌شود. 
از ویژگی‌های عمومی این محصول می‌توان به آب‌بند، غیر جاذب، بدون درز و سطح کاملاً یکپارچه، استحکام بالای فیزیکی و مکانیکی و دوام و طول عمر بالا اشاره کرد.
کفپوش رزینی بساپلیمر به دلیل ویژگی‌هایی همچون نصب آسان، یکپارچگی سطح و عدم وجود درز، غیر جاذب بودن، حذف زوایای نود درجه در محل اتصال کف به دیوار، دوام و استحکام بالا و قابلیت نظافت و شستشوی آسان در کاربری‌های بهداشتی مانند کارخانه‌ها داروسازی، بیمارستان و درمانگاه‌ها و کارخانجات تولید محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی به‌صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

2.جلوگیری از بروز خسارت

کفپوش آنتی استاتیک به دلیل فرمولاسیون ویژه‌ی خود از تجمع بار الکتریکی ساکن که در اثر تردد افراد بر سطح ایجاد می‌شود، جلوگیری می‌کند و با هدایت این بار الکتریکی به چاه ارت ساختمان از وقوع حوادث ناشی از تخلیه ناگهانی بار الکتریکی مانند صدمه دیدن تجهیزات الکترونیکی، آتش‌سوزی مانع از بروز خسارت‌های احتمالی می‌شود.
همچنین کفپوش رزینی آنتی استاتیک به دلیل توانایی در جلوگیری از تخلیه ناگهانی بار الکتریکی ساکن به‌عنوان کفپوش اتاق جراحی، کنترل روم، اتاق سرور و انبار مواد شیمیایی و قابل اشتعال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3.کیفیت هم‌رده کفپوش‌های رزینی بساپلیمر با بهترین محصولات بین المللی

از مهم‌ترین مزایای این محصول در مقایسه با رقبای خارجی؛ دسترسی آسان و سریع به آن در بازار داخلی، قیمت پایین‌تر و کیفیت هم‌رده با بهترین محصولات بین‌المللی است. 
حضور محصولات رقیب خارجی در سال‌های گذشته با توجه به تولید داخل و به دلیل نوسانات شدید نرخ ارز بسیار کم‌رنگ‌تر شده است. 

در حال حاضر 16 نفر به‌طور مستقیم در شرکت دانش بنیان بساپلیمر مشغول به کار هستند.
علاوه بر این محصولات، شرکت بساپلیمر موفق به تولید هاردنر پلی آمین، به‌عنوان یکی از مواد اولیه اصلی مورد استفاده در صنعت رنگ و رزین، کامپوزیت و چسب شده است که این محصولات به‌طور مستقیم در خط تولید انواع کفپوش رزینی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مازاد تولید در اختیار سایر شرکت‌های متقاضی محصول در بازار داخلی قرار می‌گیرد.

دیدگاه خود را بنویسید
  •