EN

محلول شوینده جرم گیر و رسوب زدا

BASA- CS102
محلول شوینده جرم و رسوب
 
ماده شوینده مخصوص کف یا محلول شستشوی BASA-CS102 جمله پرکاربردترین محلول ها یا مواد شوینده مخصوص کف می باشد. محلول شوینده جرمگیر یا همان شوینده رسوب زدای بساپلیمر یک محلول (مایع) پاک کننده و رسوب زدای منحصر به فرد بوده که جهت از بین بردن رسوبات ناشی از سختی آب، اثرات زنگ زدگی و... از سطوح و تجهیزات در صنایع مختلف فرموله گردیده است. محصول شوینده جرمگیر یا همان رسوب زدای CS102 به دلیل دارا بودن فرمولاسیون تخصصی جایگزین بسیار مناسبی برای جوهر نمک و جرم برهای قدیمی می باشد.
 
از این مایع شوینده به صورت تخصصی برای نظافت کف زمین استفاده می شود.استفاده از ماده شوینده کف یا محلول شوینده جرمگیر باعث افزایشکیفیت نظافت می شود. علاوه بر نظافت و پاک کنندگی سطوح این نوع محلول شوینده کف ، عمر مصرف و نگهداری کفپوش را بسیار افزایش می دهد. این محلول یا همان شوینده جرمگیر یا رسوب زدا مخصوص شستشوی انواع کف، کفپوش و سطح می باشد. 
این محلول شوینده مایعی بی رنگ و شفاف است که به دلیل دارا بودن فرمولاسیون کاملاٌ تخصصی دامنه کاربرد وسیعی دارد. محلول شوینده جرم گیر یا رسوب زدا برای از بین بردن رسوبات و زنگ زدگی تولید گردیده و بر روی آلودگی های از جنس روغنی کاربرد ندارد.
این ماده شوینده یا همان محلول جرم گیر یا رسوب زدا جهت نظافت بر روی انواع سطوح قابل استفاده هستند و باعث پاک کنندگی کف می شود:
انواع سنگ
انواع سرامیک
کفپوش اپوکسی
کاشی
موزائیک
پارکت
سیمان
از این مواد شوینده  می توان در دو روش نظافت مکانیزه و غیر مکانیزه استفاده کرد. در روش مکانیزه نظافت ( به وسیله اسکرابر و پولیشر) این مواد شوینده مخصوص کف در داخل دستگاه های نظافت صنعتی می ریزند و در روش غیر مکانیزه به وسیله تی یا برس های با سختی متوسط سطوح و کف را شستشو می دهند. محلول شوینده جرم گیر خاصیت ضد کف دارد که برای استفاده در دستگاه های تخصصی شستشوی کف بسیار حائز اهمیت می باشد. این شوینده مخصوص کف به دلیل خنثی بودن آسیب کمتری به دستگاه و کاربر وارد می کند. همچنین استفاده از این مواد شوینده مخصوص کف بسیار مقرون به صرفه است.
این مایع شوینده مخصوص کف به صورت مایع در گالن های 10 و 20 لیتری بسته بندی و قابل ارائه می باشد.
مزایای مصرف محلول شوینده جرم گیر و رسوب زدای کف :
نفوذ پذیری بالا در رسوبات قدیمی سطوح و کف
ایجاد شفافیت و براقیت فوق العاده
مقرون به صرفه
فاقد اثرات سوء برای تجهیزات
قدرت پاک کنندگی بالای کف
فاقد بو و بخارات مضر
عدم ایجاد خوردگی روی سطوح و کف
عدم آسیب رسانی به پوست و سیستم تنفسی 
تنوع در مصرف
پایه آب و دوست دار محیط زیست
روش مصرف محلول شوینده جرم گیر و رسوب زدای کف :
جهت نظافت کف محل مورد نظر را برای مدت 10 - 5 دقیقه به ماده شوینده پاک کننده جرم و رسوب آغشته نمایید. سپس به وسیله تی، برس یا فرچه عملیات شستشو را انجام داده و کاملا آبشویی نمایید. همچنین برای نتیجه گیری بهتر در شستشوی کف پیشنهاد می شودجهت نظافت از اسکرابر استفاده شود.
نکات مهم مصرف محلول شوینده جرم گیر و رسوب زدا:
جرم های قدیمی و حجیم ترجیحاً دفعات اول شستشو با محصول خالص استفاده شود.
برای مصارف طولانی از دستکش و ماسک استفاده شود.
از ترکیب شوینده جرم گیر یا رسوب زدا با مواد قلیایی خودداری شود.

نحوه سفارش:

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 
021-44960014
021-44694839