EN

BASADR®-E 104

پرایمر اپوکسی|بدون حلال| پلی آمین| ویژه سطوح مرطوب

بسادور ای 104 پرایمر اپوکسی فاقد حلال و ویژه‌ی استفاده بر سطوح مرطوب است. این محصول دو جزئی بوده و به دلیل فرمولاسیون آن، امکان استفاده از BASADR®-E 104 بر سطح بتن تازه یا مکان‌هایی که به دلیل محدودیت‌های موجود میزان رطوبت زیرسازی بالاتر از حد مجاز است وجود دارد.
استحکام چسبندگی بسیار بالای این محصول منجر به مقاومت حداکثری آن در بروز تاول‌های سطحی و جدایش کفپوش در اثر حضور رطوبت می‌شود. با این حال چنانچه رطوبت حاضر در زیرسازی بسیار بالا باشد احتمال بروز تاول وجود خواهد داشت. جهت اطلاع از روش آزمون رطوبت زیرسازی کلیک کنید.
همچنین به دلیل عدم حضور حلال در فرمولاسیون این پرایمر کفپوش اپوکسی، مشکلات ناشی از حبس هوا در زیرسازی نیز حذف خواهد شد. این پرایمر با نفوذ درون زیرسازی  به تقویت استحکام آن نیز کمک می‌کند. 
لازم به ذکر است به دلیل فرمولاسیون خاص این پرایمر اپوکسی، زمان کاربری آن بسیار کوتاه بوده و در نتیجه سرعت عمل در اعمال این پرایمر بسیار اهمیت دارد. به منظور جلوگیری از پخت سریع پرایمر می‌توان متریال پرایمر را در مقادیر کم آماده نمود. از نگهداری متریال آماده شده در حجم بالا درون سطل جداً خودداری نمایید. به منظور اطلاع یافتن از نسبت اختلاط و مشخصات فنی BASADR®-E 104 اینجا کلیک کنید: برگه اطلاعات فنی محصولات
 
پرایمر اپوکسی BASADR®-E 104 دو جزئی بوده و پس از اختلاط دو جزء توسط همزن مکانیکی این محصول آماده اعمال بر انواع سطح بتنی، سنگ، موزائیک، سرامیک و فلز است. اجرای پرایمر اپوکسی BASADR®-E 104 با استفاده از غلتک پشمی انجام می‌شود.