EN

BASADUR®-E707

پوشش کف اپوکسی| پایه حلال| نیمه مات

بسادور- ای 707، پوشش رنگی اپوکسی مخصوص کف و یا لایه نهایی (تاپ کوت) در سیستم‌های کف رزینی با کاربری تزئیناتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پوشش کف اپوکسی BASADUR®-E707، محصولی  بر پایه‌ی رزین اپوکسی اصلاح شده و دارای سیستم پخت محیطی بوده که در ضخامت‌های 100 تا 200 میکرون با استفاده از غلتک پشمی بر سطوح بتنی و یا زیرسازی کفپوش اپوکسی اجرا می‌شود.

سطح پوشش داده شده با استفاده از  بسادور- ای- 707 دارای پرداخت نهایی پوست پرتقالی و نیمه مات است. استفاده از این پوشش کف در کاربری‌های سبک به عنوان پوشش آب بند کف (پس از اعمال پرایمر اپوکسی) و در کاربری‌های تزئیناتی مانند نمایشگاه‌ها، مراکز اداری، تجاری، آموزشی و منازل مسکونی به عنوان لایه‌ی نهایی کفپوش اپوکسی متدوال است.
همچنین در صورت تمایل به ایجاد طراحی و یا خط کشی بر سطح کفپوش اپوکسی و یا بتن می‌توان از پوشش کف اپوکسی BASADUR®-E707  استفاده نمود. در این موارد استفاده از لاک اپوکسی خودتراز BASADUR®-E 402 یا لاک اپوکسی – پوشش کف BASADUR®-E 401 به عنوان لایه‌ی محافظ پیشنهاد می‌شود.

این پوشش کف به صورت ویژه برای کاربری در کف ساختمان طراحی شده و مقاومت سایشی مناسبی در برابر تردد افراد و وسایل چرخدار سبک دارد. و جایگزین مناسبی برای رنگ‌های محافظتی اپوکسی است که اغلب برای خط کشی کف از آن‌ها استفاده می‌شود و به سرعت دچار سایش می‌شوند.
لازم به ذکر است پوشش کف اپوکسی BASADUR®-E707  می‌توانند در صورت نیاز مشتری، دارای خاصیت آنتی باکتریال نیز باشد.
همچنین بخوانید: پوشش اپوکسی کف چیست؟

همچنین برای اطلاع از اطلاعات فنی محصول کلیک کنید:

اطلاعات فنی محصول