EN

BASADUR®-E707

پوشش کف اپوکسی| پایه حلال| نیمه مات

بسادور- ای 707، پوشش رنگی اپوکسی مخصوص کف و یا لایه نهایی (تاپ کوت) در سیستم‌های کف رزینی با کاربری تزئیناتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پوشش کف اپوکسی BASADUR®-E707، محصولی  بر پایه‌ی رزین اپوکسی اصلاح شده و دارای سیستم پخت محیطی بوده که در ضخامت‌های 100 تا 200 میکرون با استفاده از غلتک پشمی بر سطوح بتنی و یا زیرسازی کفپوش اپوکسی اجرا می‌شود.

سطح پوشش داده شده با استفاده از  بسادور- ای- 707 دارای پرداخت نهایی پوست پرتقالی و نیمه مات است. استفاده از این پوشش کف در کاربری‌های سبک به عنوان پوشش آب بند کف (پس از اعمال پرایمر اپوکسی) و در کاربری‌های تزئیناتی مانند نمایشگاه‌ها، مراکز اداری، تجاری، آموزشی و منازل مسکونی به عنوان لایه‌ی نهایی کفپوش اپوکسی متدوال است.
همچنین در صورت تمایل به ایجاد طراحی و یا خط کشی بر سطح کفپوش اپوکسی و یا بتن می‌توان از پوشش کف اپوکسی BASADUR®-E707  استفاده نمود. در این موارد استفاده از لاک اپوکسی خودتراز BASADUR®-E 402 یا لاک اپوکسی – پوشش کف BASADUR®-E 401 به عنوان لایه‌ی محافظ پیشنهاد می‌شود.

این پوشش کف به صورت ویژه برای کاربری در کف ساختمان طراحی شده و مقاومت سایشی مناسبی در برابر تردد افراد و وسایل چرخدار سبک دارد. و جایگزین مناسبی برای رنگ‌های محافظتی اپوکسی است که اغلب برای خط کشی کف از آن‌ها استفاده می‌شود و به سرعت دچار سایش می‌شوند.
لازم به ذکر است پوشش کف اپوکسی BASADUR®-E707  می‌توانند در صورت نیاز مشتری، دارای خاصیت آنتی باکتریال نیز باشد.
 

همچنین برای اطلاع از اطلاعات فنی محصول کلیک کنید:

اطلاعات فنی محصول


بسته بندی های موجود مقدار بسته بندی(کیلوگرم) هزینه هر کیلوگرم (ریال) مبلغ قابل پرداخت برای هر بسته
بسته بندی کوچک 10 ۰۰ ۰۰
بسته بندی بزرگ 20 ۰۰ ۰۰