EN

BASADR®-E 105

پرایمر اپوکسی|بدون حلال| پلی آمین| ویژه سطوح مرطوب

BASADUR®- E 105  پرایمر دو جزئی اپوکسی فاقد حلال و مناسب اجرا در سطوح مرطوب است. از بارزترین ویژگی‌های این محصول این است که امکان استفاده از آن بر سطح بتن تازه یا مکان‌هایی که به دلیل محدودیت‌های موجود میزان رطوبت زیرسازی بالاتر از حد مجاز است وجود دارد.

بسادورE105  با ویسکوزیته‌ی پایین جهت افزایش چسبندگی پوشش به انواع زیر لایه‌های بتنی، سنگی، سیمانی و... استفاده می‌شود. پرایمر به عنوان سطح مشترک زیرآیند و پوشش، با ایجاد اتصالات شیمیایی و مکانیکی از لایه لایه شدن و کنده شدن سیستم کفپوش رزینی جلوگیری می‌کند. لازم به ذکر است که

حضور میکروتخلخل‌ها و زبری مناسب با کفسابی‌های قبل از اجرای پرایمر به ایجاد قفل مکانیکی بیشتر و چسبندگی بهتر کمک خواهد نمود. 

همچنین  عدم استفاده از حلال در فرمولاسیون بسادور E105 مشکلات ناشی از حبس حلال در ضخامت بالا و تخلخل‌های عمیق بتن را حذف خواهد کرد و به استحکام چسبندگی هر چه بیشتر به زیرلایه کمک خواهد نمود.  

حضور رطوبت در زیرسازی خصوصا در زیرسازی‌های بتنی، کفپوش اپوکسی را با مشکل مواجه خواهد کرد. چراکه امکان نفوذ‌یا عبور رطوبت از کفپوش وجود ندارد. بنابراین اجرای کفپوش اپوکسی در این شرایط و هنگامی که بتن تازه باشد در نهایت منجر به ایجاد تاول و حباب  می‌شود. بسادور ای 105 با حداکثر چسبندگی به زیرآیند‌های مرطوب از بروز هرگونه تاول در سطح نهایی جلوگیری می‌کند. 

پرایمر دو جزئی اپوکسی BASADUR®- E105  پس از اختلاط توسط همزن مکانیکی آماده اعمال بر انواع سطح بتنی، سنگ، موزائیک، سرامیک و فلز می‌باشد. نصب و اجرای پرایمر اپوکسی BASADUR®- E105  با استفاده از غلطک پشمی صورت می گیرد. 

برای اطلاع از اطلاعات فنی محصول کلیک کنید:

برگه اطلاعات فنی محصولات