EN

BASADUR®-U 201

پوشش میانی پلی یورتان| بدون حلال| عمومی‌|  15%

 BASADUR®-U201  ماستیک پلی یورتان، دو جزئی، بدون حلال، روان و با انعطاف پذیری مناسب و سختی بالاست که موجب تقویت ضربه پذیری و افزیش استحکام مکانیکی سازه می‌شود. استفاده رزین‌ها و فیلرهای تخصصی و در این محصول با ایجاد دوام و استحکام بالا، توانایی محصول را در تحمل ضربه‌ها و تنش‌های موجود و همچنین بارهای ثابت‌یا متغیر افزایش داده است. از مهمترین کاربردهای این محصول می‌توان به سالن‌های مونتاژ و انبار، کارگاه‌های تعمیراتی، گاراژها و پارکینگ‌ها اشاره کرد.  

چسبندگی بالای این محصول استفاده از آن را بر روی انواع سطوح از جمله سطوح بتنی، سنگ، موازئیک، فلزی و حتی کفپوش اپوکسی میسر نموده است. از این رو می‌توان از این محصول جهت آماده سازی زیرآیند و افزایش استحکام چسبندگی سیستم کفپوش پلی یورتان بهره گرفت. 

BASADUR®-U 201 ماستیک پلی یورتان اقتصادی است که با نسبت اختلاط 15% علاوه بر زیرسازی، جهت پر کردن ترک‌ها و ماستیک کاری کف نیز مناسب است. چرا که با ترکیب این محصول با پودر اروزیل و پودرهای معدنی تهیه بتونه می‌توان از آن در بتونه کاری و اجرای قرنیز نیز استفاده کرد.

لازم به ذکر است  قیمت اقتصادی این محصول سبب کاهش هزینه‌ی تمام شده‌ی سیستم کفپوش پلی‌یورتان خواهد شد. 

کفپوش‌های پلی‌یورتان به دلیل حساسیت به رطوبت در محیط‌هایی با رطوبت بالا قابل اجرا نیستند. از این رو هنگام اجرای کفپوش‌های از جنس پلی‌یورتان اندازه گیری رطوبت محیط و زیرآیند توجه شود جزء مواردی است که حتما باید به آن توجه شود.

برای دانلود برگه اطلاعات فنی روکش خودتراز پلی یورتان کلیک کنید:

برگه اطلاعات فنی محصولات