EN

BASADUR®-U 202

پوشش میانی پلی‌یورتان| بدون حلال| منعطف

 BASADUR®-U202  ماستیک میانی پلی‌یورتان، دو جزئی، با انعطاف پذیری متوسط است. روانی این محصول کاربری و اجرای آن را آسانتر نموده و همچنین انعطاف پذیری آن موجب ایجاد حالت ارتجاعی در محصول شده که سبب تقویت ضربه پذیری و در نهایت افزایش استحکام مکانیکی آن می‌گردد. همچنین قیمت اقتصادی این محصول سبب کاهش هزینه‌ی تمام شده‌ی سیستم کفپوش پلی یورتان خواهد شد. 

سبک سازی و قرار دادن تجهیزات مکانیکی نیاز به کنترل ارتعاش را افزایش می‌دهد. سیستم کفپوش رزینی نصب شده در این مناطق باید دارای مقاومت متناسب با عملکرد خود باشد. بنابراین باید به وجود بارها و‌ یا نوسانات به شکل ثابت‌ یا متغیر و حتی شوک‌های ضربه ای قبل از انتخاب سیستم کفپوش رزینی پلی‌یورتان توجه شود. استفاده از بسادور U202 و اجرای آن در لایه‌ی میانی برای شکستن مسیر ارتعاشات و دفع آن‌ها به خوبی عمل می‌کند.

لایه میانی BASADUR®-U202  به عنوان ماستیک پلی یورتان، چسبندگی بالای این محصول قابلیت اجرای آن را بر  سطوح مختلف بتنی، سنگ، موازئیک، فلزی و حتی کفپوش اپوکسی میسر نموده است. از این رو می‌توان از پرایمر اپوکسی جهت آماده سازی زیرآیند و افزایش استحکام چسبندگی سیستم کفپوش پلی‌یورتان استفاده نمود. 

کفپوش‌های پلی‌یورتان به رطوبت حساس هستند. از این رو هنگام استفاده از کفپوش‌های از جنس پلی‌یورتان باید به رطوبت محیط و زیرآیند توجه شود چرا که در اثر حضور رطوبت، طی وقوع یک واکنش شیمیایی با‌هاردنر پلی‌یورتان مقادیر قابل توجهی گاز دی اکسید کربن تولید می‌گردد و منجر به فوم شدن کفپوش پلی‌یورتان گردد.

برای دانلود برگه اطلاعات فنی روکش خودتراز پلی یورتان کلیک کنید:

برگه اطلاعات فنی محصولات