EN

BASADUR®-U 304

روکش خودتراز پلی یورتان| بدون حلال| انعطاف پذیری بالا

 BASADUR®-U 304، روکش خودتراز پلی یورتان، دو جزئی با انعطاف پذیری و الاستیسیته‌ی بسیار بالا است که جهت سرویس دهی در دماهای زیر صفر درجه سانتی گراد تا دمای منفی 40 درجه سانتی گراد طراحی شده است. ویسکوزیته‌ی پایین و روانی این محصول امکان اجرای محصول را به صورت خودتراز فراهم کرده است. همچنین استحکام مکانیکی خوب و سختی مناسب این محصول، آن را برای مکان‌های پر تردد با ترافیک متوسط تا سنگین در صورت استفاده به همراه سیلیس نیز ایده آل کرده است.

 انعطاف پذیری و الاستیسیته بالا، نرم بودن و حالت ارتجاعی کفپوش در فضاهای سرد مانند سردخانه‌ها بسیار مهم است. اما مسئله‌ی مهمتر استحکام پارگی و رفتار مکانیکی کفپوش رزینی در برابر تنش‌های موجود در محیط است. 

برهمین اساس، در حوزه‌ی صنعت کفپوش سردخانه، تیم تخصصی و مهندسی بساپلیمر با پیش بینی و ارزیابی رفتار متریال کفپوش رزینی در دماهای سرد، و همچنین بررسی نیازها در سردخانه‌ها، به طراحی کفپوشی با سختی و استحکام مناسب در کنار الاستیسیته و انعطاف پذیری بسیار بالا پرداخته که بتواند حداکثر مقاومت را از خود نشان داده و در جهت رفع نیازهای این حوزه مورد استفاده قرار گیرد.

 نحوه‌ی نصب و اجرای کفپوش سردخانه شباهت زیادی به نصب و اجرای کفپوش اپوکسی و یا پلی یورتان دارد، اما مسئله‌ی مهم و حائز اهمیت این است که محصولات بر پایه پلی یورتان حساسیت زیادی به رطوبت داشته و درصورت وجود رطوبت در محیط در حین اجرا منجر به تشکیل فوم در کفپوش رزینی می‌شود. از این رو قبل از اجرا رطوبت نسبی محیط و کف باید کنترل شده باشد.

روکش خودتراز پلی یورتان BASADUR®-U 304 به عنوان لایه‌ی نهایی، پس از زیرسازی مناسب بر سطوح بتنی، سنگ، موازئیک و... قابل اجراست. به منظور افزایش چسبندگی توصیه می شود از پرایمر اپوکسی قبل از نصب استفاده گردد.

برای دانلود TDS محصول کلیک کنید:

برگه اطلاعات فنی محصولات