EN

BASADUR®-U 401

پوشش کف پلی یورتان| پایه حلال| شفاف| مقاوم به UV

 لاک BASADUR®-U 401، پوشش کف نازک دو جزئی بر پایه رزین پلی یورتان است که به عنوان لایه‌ی محافظ بر سطح نهایی سیستم‌های کفپوش پلی یورتان یا اپوکسی اجرا می‌شود. به دلیل مقاومت در برابر سایش، اشعه‌ی UV (نور خورشید) و همچنین انعطاف پذیری مناسب، دامنه‌ی کاربری این محصول بسیار وسیع است. همچنین به دلیل ویسکوزیته‌ی پایین این محصول می‌توان آن را به راحتی با غلطک پشمی یا اسپری اجرا نمود. میزان مصرف این محصول در هر بار اجرا تنها ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم در هر مترمربع است.
کیفیت بالای مواد اولیه‌ی مصرفی در فرمولاسیون پوشش کف پلی یورتان BASADUR®-U 401 استحکام حداکثری لاک را در برابر سایش تضمین می‌کند. از سوی دیگر نیز چسبندگی بالای این محصول سبب می‌شود بتوان از آن به عنوان لایه‌ی نهایی (تاپ کوت) بر روی انواع کفپوش رزینی (کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان) استفاده و نیاز اصلی بسیاری از مشتریانی که به دنبال کفپوش رزینی ضد سایش هستند را برطرف نمود. 
زرد شدگی یا تغییر رنگ برخی روکش‌های اپوکسی یا پلی یورتان در برابر نور مستقیم خورشید و اشعه‌ی فرابنفش جزءِ معایب آن ها است که در صورت رعایت نکردن الگوی مصرف می‌تواند باعث بروز نارضایتی مصرف کنندگان شود. همانگونه که پیش از این گفته شد مزیت ویژه‌ی لاک پلی یورتان U401  که آن را از سایر محصولات مشابه در بازار متمایز کرده‌است، مقاومت بالا به UV و نور مستقیم خورشید است. این ویژگی در کنار شفافیت، این محصول را برای استفاده در کاربری‌های تزییناتی نیز انتخابی ایده آل کرده است.
مقاومت بالای لاک پلی یورتان بسادورU401  در برابر ضربه نیز جزءِ  ویژگی‌های ممتاز این محصول است که نشأت گرفته از خاصیت الاستیکی متریال آن می‌باشد. این ویژگی که در جهت دفع ضربه‌ها و تنش‌های احتمالی وارد شده به کف در نظر گرفته شده است مورد استقبال بسیاری از مشتریان در سالن‌های ورزشی قرار گرفته است.
مصرف کنندگان می توانند متناسب با نیاز و سلیقه‌ی خود لاک پلی یورتان را هم به صورت بافت دار (پوست پرتقالی) و هم به صورت صاف و صیقلی اجرا نمایند. اجرا به صورت بافت دار، سطح نهایی ضد لغزش را برای کاربران فراهم خواهد کرد. برای اجرای این لاک پلی یورتان به صورت صاف و صیقلی نیز بایستی از غلطک‌های مناسب استفاده نمود.

 

برای دانلود برگه اطلاعات فنی لاک پلی یورتان BASADUR®-U 401 کلیک کنید.