EN

BASADUR®-E 325

روکش اپوکسی خودتراز| بدون حلال| آنتی استاتیک| ٪25

 

بسادور-ای 325، روکش اپوکسی دو جزئی آنتی استاتیک و خودتراز بر پایه‌ی رزین اپوکسی اصلاح شده بیس فنل A و هاردنر پلی آمینی بوده که دارای مقاومت الکتریکی سطحی در محدوده  910 - 610  اهم است.

 

 

 

 

روکش آنتی استاتیک خودتراز BASADUR®-E 325 بعد از آماده‌سازی سطح، نصب شبکه مسی و اعمال پرایمرِ آنتی استاتیک به صورت خودتراز بر سطح اعمال شده و با استفاده از غلطک هواگیر پرداخت می‌شود.  محصول دارای ویسکوزیته مناسبی برای اجرا بوده و با داشتن فیلرهای تقویت کننده و پرکننده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است. 
توجه داشته باشید به دلیل استفاده از شبکه مسی پیشنهاد می‌شود زیرسازی کفپوش تا حد امکان با متریال مناسب تراز شده باشد. برای اینکار استفاده از روکش‌های خودتراز اپوکسی مانند BASADUR®-E 302 و BASADUR®-E 303 پیشنهاد می‌شود. فواصل شبکه‌های مسی به مقاومت الکتریکی مورد نیاز و ابعاد اتاق وابسته است. از شبکه مسی خروجی‌های مناسبی جهت اتصال کفپوش آنتی استاتیک به چاه ارت ساختمان در نظر گرفته می‌شود.
استفاده از روکش آنتی استاتیک BASADUR®-E 325 در مکان‌هایی که حساسیت به تجمع بار الکتریکی ساکن وجود دارد و به منظور پیشگیری از بروز سانحه و یا خسارت‌های جانی و مالی متداول است.

 

از جمله کاربری‌های کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

اتاق‌های جراحی بیمارستان‌ها
اتاق‌های سرور و کنترل
انبارهای نگهداری مواد منفجره و مواد شیمیایی
سالن‌های بسته بندی
کارگاه‌های تولید یا تعمیرات تجهیزات الکترونیکی

بیشتر بخوانید: کفپوش آنتی استاتیک

برای دانلو برگه اطلاعات فنی محصول، کلیک کنید: TDS

بسته بندی های موجود مقدار بسته بندی(کیلوگرم) هزینه هر کیلوگرم (ریال) مبلغ قابل پرداخت برای هر بسته
بسته بندی کوچک 10 ۰۰ ۰۰
بسته بندی بزرگ 25 ۰۰ ۰۰