EN

BASADUR®-E101

پرایمر اپوکسی| پایه حلال| پلی آمین| عمومی

 
بسادور- ای 101، پرایمر اپوکسی دارای عامل پخت مخلوط هاردنرهای آمیدی و آمینی است. این محصول دارای حلال بوده و به همین دلیل ویسکوزیته بسیار پایین و قدرت نفوذ بسیار بالایی به زیرآیند خصوصاً بتن دارد. در هنگام استفاده از این محصول بر سطوح بتنی با خلل و فرج زیاد بایستی به مسأله حبس حلال توجه شود. پرایمر بسادور-ای- 101 حداکثر چسبندگی را به سطح بتن ایجاد می کند. از این پرایمر همچنین می‌توان بر سطوح سنگ، موزائیک و سرامیک نیز استفاده نمود.
پرایمر کفپوش اپوکسی با نفوذ به زیرآیند چسبندگی کفپوش اپوکسی به کف را ممکن می سازد. به عبارتی برای اطمینان از دستیابی به حداکثر چسبندگی کفپوش اپوکسی به بتن و سایر سطوح و دوام آن در طول عمر مصرف، استفاده از پرایمر اپوکسی ضروری است. به دلیل نفوذ پرایمر اپوکسی در خلل و فرج بتن از مشکلات ناشی از خروج هوا و حباب زدن در سطح روکش اپوکسی که در لایه‌های بعدی کفپوش اپوکسی اعمال می شود، جلوگیری خواهد شد.
پرایمر اپوکسی انواع مختلفی دارد و با توجه به شرایط کف و نوع کفپوش اپوکسی مورد نیاز بایستی پرایمر اپوکسی مناسب با آن استفاده شود. در کاربری‌های عمومی و متداول استفاده از پرایمر BASADUR®-E 101 به دلیل کاربری آسان و خواص عالی پیشنهاد می‌شود.
توجه کنید که پیش از اعمال پرایمر آماده سازی سطح زیرآیند به خوبی انجام شده باشد و سطح عاری از هرگونه گرد و خاک یا چربی و آلودگی باشد. چنانچه پس از اعمال پرایمر BASADUR®-E 101 به دلیل تخلخل بالای بتن، پرایمر به درون بتن نفوذ کرد و فیلمی از پرایمر بر سطح بتن ایجاد نشد، حتماً بایستی نسبت به اعمال یک لایه پرایمر دیگر اقدام شود.


برای مشاهده برگه اطلاعات فنی محصول، کلیک کنید:

  برگه اطلاعات فنی محصولات

برای مشاهده ویدئوهای مرتبط با این محصول کلیک کنید:

نقش پرایمر در کفپوش های رزینی