EN

BASADUR®-E 402

 روکش خودتراز اپوکسی| بدون حلال| شفاف

لاک اپوکسی BASADUR®-E 402 پوشش 100 درصد جامد بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده و هاردنر پلی آمین است که به صورت روکش اپوکسی خودتراز اجرا میشود. این لاک اپوکسی دو جزئی بوده و پس از اختلاط کامل دو جزء در ضخامت‌های 500 تا 1000 میکرونی بر سطح کفپوش اپوکسی یا بتن (پس از اعمال پرایمر اپوکسی) اجرا میشود.

 

 

روکش اپوکسی خودتراز شفاف BASADUR®-E 402  سطحی کاملاً صاف و براق ایجاد میکند و برای اجرای آن پیشنهاد میشود با استفاده از سمباده‌ی نرم لایه‌ی مرحله‌ی قبل کفپوش اپوکسی را پرداخت نموده و سپس نسبت به اجرای این لاک اپوکسی اقدام نمود. سطح نهایی لاک خودتراز BASADUR®-E 402  کاملاً صیقلی و در نتیجه براق است.

استفاده از لیسه‌ی شانه ای و غلطک هواگیر در زمان نصب لاک اپوکسی خودتراز پیشنهاد می‌شود. استفاده از این لاک محافظ در کاربری‌هایی که سطح زیرین کاملاً تراز باشد پیشنهاد می‌شود. در غیر اینصورت به دلیل قابلیت خودترازی محصول احتمال حرکت مواد به سمت شیب کف و جمع شدن متریال در این نواحی وجود دارد. در صورتی که امکان ایجاد سطحی کاملاً تراز در زیرسازی وجود ندارد از لاک شفاف BASADUR®-E 402   به صورت غلطکی و پرداخت پوست پرتقالی می‌توان استفاده نمود.

یکی از پرکاربردترین موارد مصرف لاک اپوکسی BASADUR®-E 402، استفاده از این لاک اپوکسی به عنوان محافظ در کفپوش اپوکسی طرح دکودیزاین و کالر فلیک است که در لایه‌های زیرین طراحی صورت گرفته است. با استفاده از لاک محافظ اپوکسی BASADUR®-E 402  طرح زیرین از هرگونه سایش، ریزش مواد خورنده یا آلاینده محافظت خواهد شد. 

 

برای دریافت برگه TDS محصول کلیک کنید: برگه اطلاعات فنی محصول