EN

BASADUR®-E 401

پوشش کف اپوکسی| پایه حلال| نیمه مات| شفاف

بسادور-ای 401، لاک اپوکسی، پوشش اپوکسی کف شفاف بر پایه ی رزین اپوکسی اصلاح شده و هاردنر آمینی سیکلوآلیفاتیک است. لاک اپوکسی BASADUR®-E 401 به عنوان آب بند بتن پس‌از اعمال پرایمر با استفاده از غلتک بر سطح اعمال میشود.
همچنین این محصول به عنوان پوشش محافظ ضد سایش و لاک شفاف در مرحله آخر به‌عنوان تاپ کوت اپوکسی بر سطح کفپوش رزینی تزئیناتی یا کفپوش اپوکسی دارای کاربری‌های متوسط و سبک استفاده میشود.

 

 

 
 

محافظت در برابر خراش و سایش، شستشوی آسان‌تر، پرداخت نهایی پوست پرتقالی یا بافت دار و نیمه مات از مزایای استفاده از این محصول است. توجه شود در صورتیکه کفپوش اپوکسی دارای طراحی با فلیک‌های رنگی (طرح موزائیک) است، استفاده از لاک اپوکسی شفاف به‌عنوان محافظ ضروری است. لاک اپوکسی شفاف BASADUR®-E 401 دو جزئی و پایه حلال بوده و با استفاده از غلتک در ضخامت‌های کمتر از 100 میکرون بر سطح کفپوش اپوکسی خصوصاً در کاربری‌های اداری و تجاری اجرا میشود.

با اعمال لاک اپوکسی شفاف، مقاومت در برابر خراش کفپوش اپوکسی بیشتر شده و نظافت آن آسان‌تر خواهد بود. همچنین به دلیل ایجاد ظاهر نیمه مات بر سطح کفپوش اپوکسی، لاک اپوکسی BASADUR®-E 401 موج‌های سطح کفپوش اپوکسی را که به دلیل تراز نبودن بتن زیرآیند ایجاد میشود کمتر نشان خواهد داد.

برای اطلاع از اطلاعات فنی محصول کلیک کنید:

برگه اطلاعات فنی محصولات