EN

BASADUR®-M 101

پرایمر آکریلاتی| عمومی

پرایمر کفپوش رزینی برپایه رزین متاکریلات (MMA) یک آستری دو جزئی است که از ترکیب دو جزء رزین  متیل متاکریلات و پودر سخت کننده  ساخته می‌شود. این پرایمر از مزایا و قابلیت‌های زیادی همچون چسبندگی عالی به بتن و سایر مصالح ساختمانی برخوردار است. اگرچه بارزترین ویژگی محصولات کفپوش رزینی برپایه آکریلات از جمله پرایمر آکریلاتی بسادور ام 101، سرعت پخت بسیار بالا و در نتیجه سرعت اجرای بسیار بالای این کفپوش‌هاست. در مورد پرایمر BASADUR®-M 101 به عنوان نمونه، سرعت پخت پرایمر به نحوی است که حدود یکساعت پس از اعمال آن امکان اجرای لایه‌های بعدی کفپوش رزینی آکریلاتی وجود خواهد داشت.

 

 پرایمر آکریلات انواع مختلفی دارد از این رو با توجه به شرایط کف و نوع سیستم کفپوش مورد نیاز بایستی پرایمر متیل متاکریلات مناسب با آن استفاده شود. در کاربری‌های عمومی و متداول استفاده از پرایمر BASADUR®-M 101 به دلیل کاربری آسان، خواص مکانیکی و قدرت نفوذ بالا پیشنهاد می‌شود. 
پرایمر ام 101 گرانروی پایینی دارد که باعث می‌شود قابلیت نفوذ در مواد متخلخل از جمله بتن، سنگ، سرامیک، موزائیک، سیمان و ... را دارا باشد. این پرایمر با ایجاد استحکام پیوند قوی، رابطی بین زیرآیند و لایه ی بعدی بوده و با قدرت نفوذ عالی که دارد تا عمق قابل توجهی به درون بتن نفوذ کرده و با مسدود سازی خلل و فرج موجود در ساختار بتن، از خروج بخار آب یا رطوبت موجود در ساختار بتن ممانعت می کند که در نهایت موجب افزایش عمر مفید سیستم کفپوش رزینی  و عدم جدایش آن از بتن خواهد شد.
در صورتی که قرار باشد با فاصله‌ی کوتاهی بعد از اجرای پرایمر کفپوش رزینی، لایه بعدی اجرا شود از جمله بهترین گزینه‌ها پوشش‌ محافظتی بسادور M101  است چرا که این محصول سرعت پخت بالایی داشته و در کوتاه‌ترین زمان به خواص نهایی می‌رسد.  

 

برای مشاهده ویدئوهای مرتبط با کفپوش‌های آکریلاتی کلیک کنید:
کفپوش های PMMA و کاربردهای آن

بسته بندی های موجود مقدار بسته بندی(کیلوگرم) هزینه هر کیلوگرم (ریال) مبلغ قابل پرداخت برای هر بسته
بسته بندی کوچک 5 ۰۰ ۰۰