EN

BASADUR®-U 301

روکش خودتراز پلی یورتان| بدون حلال| عمومی

BASADUR®-U 301،روکش دو جزئی پلی یورتان (پلی اورتان) فاقد حلال با انعطاف پذیری مناسب و در عین حال سخت می‌باشد. همچنین ویسکوزیته‌ی پایین امکان اجرا به صورت خودتراز و ایجاد سطحی کاملاً صیقلی و تراز شده را به عنوان پوشش نهایی ارائه می‌دهد.  از ویژگی‌های روکش پلی یورتان یو ۳۰۱ که آن را از روکش‌های اپوکسی متمایز می‌کند انعطاف پذیری متوسط به همراه سختی مناسب آن است. استفاده از فیلرهای تخصصی کیفیت و استحکام بالایی برای این محصول رقم زده است که در کنار انعطاف پذیری، این محصول را برای کاربری‌های عمومی تا مهندسی بهینه نموده است.

 

به منظور دانلود برگه اطلاعات فنی روکش خودتراز پلی یورتان کلیک کنید:

برگه اطلاعات فنی محصولات

 

 

یکی از ویژگی‌هایی که همواره سفارش دهندگان را برای خرید BASADUR®-U 301 ترغیب می‌کند مزیت چقرمگی و چکش خواری این محصول است. توانایی بالا در تحمل ضربه‌ها و تنش‌های موجود در مکان‌های صنعتی، نقش این محصول را در فضاهایی با کاربری‌های متوسط و سنگین پر رنگ‌تر کرده است. همچنین استحکام مکانیکی و چقرمگی بالا در طول عمر این محصول نیز تأثیر مثبتی داشته است. از سوی دیگر در صورت استفاده از سنگدانه‌های سیلیس در زمان اجرا می‌توان به سطحی ضد لغرش دست یافت. 

BASADUR®-U301 علاوه بر روکش می‌تواند در لایه‌ی میانی سیستم کفپوش پلی یورتان نیز استفاده شود. مصرف کنندگان این محصول می‌تواند متناسب با نیاز و سلیقه‌ی خود این روکش خودتراز پلی یورتان را در رنگ‌های مختلف هم به صورت بافت دار (پوست پرتقالی) و هم به صورت صاف و صیقلی اجرا نمایند.

اگرچه پوشش‌های پلی اورتان برای کاربردهای متعدد ایده‌آل هستند، اما این محصولات در برابر رطوبت بسیار حساس می باشند. نکته‌ی حائز اهمیت در زمان نصب انواع کفپوش پلی یورتان، حساسیت بالای این متریال به حضور رطوبت است. چنانچه در محیط، زیرسازی و یا افزودنی‌هایی مانند سیلیس به متریال، رطوبت حضور داشته باشد این رطوبت با متریال کفپوش پلی یورتان وارد واکنش شده و منجر به پدیده‌ی فوم شدن خواهد شد.