EN

BASADUR®-M 102

پرایمر آکریلاتی| ویژه سطوح مرطوب


پرایمر کفپوش رزینی بدون حلال بر پایه رزین متاکریلات (MMA) به صورت سه جزئی طراحی گردیده است و مناسب سطوح بتنی مرطوب یا در معرض نشت رطوبت است.  سرعت خشک شدن این پرایمر بالا بوده و در مصارفی که نیاز به سرعت بالای اعمال پوشش می‌باشد کاربرد زیادی دارد. سرعت نصب و خشک شدن این پرایمر ضد رطوبت به میزانی است که یک ساعت پس از پایان نصب می‌توان اجرای مرحله‌ی بعدی کفپوش را آغاز نمود. از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول می‌توان به  اجرای آسان، ویسکوزیته‌ی پایین، قدرت نفوذ بالا، چسبندگی عالی به زیرآیند و خواص فیزیکی و مکانیکی مناسب اشاره کرد.  

پرایمر کفپوش آکریلاتی BASADUR®-M 102 به صورت ویژه برای سطوح بتنی مرطوب و یا دارای رطوبت نهان به منظور آب بند کردن آن طراحی شده است. این محصول با قدرت نفوذ عالی، تا عمق قابل توجهی به درون بتن نفوذ کرده و با مسدود کردن خلل و فرج موجود در ساختار بتن، از خروج بخار آب یا رطوبت موجود در ساختار بتن ممانعت می کند که در نهایت موجب افزایش طول عمر سیستم کفپوش رزینی در محیط‌های مرطوب خواهد شد.
به منظور اثر گذاری بیشتر و ایجاد حداکثر چسبندگی به سطوح بتنی، اهمیت به کیفیت بالای مواد اولیه مصرفی بسیار قابل توجه است. پرایمر آکریلاتی ام 102 ساخته شده از بهترین متریال موجود در بازار، با حداکثر چسبندگی به بتن، رابطی بین زیرآیند و لایه‌ی بعدی خواهد بود. این محصول با ایجاد استحکام پیوند بیشتر و اتصالی قوی، یک ناحیه‌ی بین سطحی ایجاد می‌کند که این لایه در برابر حملات عوامل محیطی و خورنده نیز مقاوم است.
در رابطه با سرعت خشک شدن پرایمر ام 102 باید گفت که این محصول سرعت خشک شدن بالایی دارد. خشک شدن سریع و پات لایف کوتاه امکان احرای لایه‌ی بعدی در مدت زمان کمتر را ممکن کرده است. این ویژگی به همراه کاربری آسان، از مفیدترین مزیت های این محصول به حساب می رود.

برای مشاهده ویدئوهای مرتبط با کفپوش‌های آکریلاتی کلیک کنید:
کفپوش های PMMA و کاربردهای آن