EN

BASADUR®-M 302

روکش خودتراز آکریلاتی| سه جزئی| الاستیک

روکش خودتراز آکریلاتی| سه جزئی| الاستیک
BASADUR®-M 302 بادی کوت کفپوش MMA است که برپایه رزین متاکریلات الاسیتیک برای کاربری به عنوان لایه میانی کفپوش‌های رزینی طرح کوارتز (broadcasted) مخصوص سطوح بتنی، فلزی و آسفالت است. از مزایای استفاده از این محصول می‌توان به سرعت نصب بالا، مقاومت در برابر ضربه و لرزش سازه و مقاومت سایشی بالا در ترافیک‌های سنگین اشاره کرد.
فناوری استفاده شده در تولید بادی کوت الاستیک MMA آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها در محیط‌هایی با ترافیک رفت و آمد سنگین مبدل کرده است. از جمله موارد مهم در کفپوش رزینی بکارگرفته شده در این محیط‌ها موضوع مقاومت به سایش در عین استحکام بالای آن است. هدف از طراحی روکش خودتراز آکریلاتی ام  302 در بساپلیمر رسیدن به مقاومت سایشی عالی و استحکام بیشتر در عین حفظ الاستیسته است و این مهم با استفاده از جزء سوم مسیر خواهد بود.

 

 

از دیگر ویژگی‌های روکش متیل متاکریلات M302 که آن را از سایر روکش‌های متیل متاکریلات سخت متمایز می‌کند توانایی آن در دفع ضربه و تنش‌های احتمالی به دلیل ویژگی الاستیسیته‌ی آن است. از این رو استفاده از این محصول در مکان‌هایی که لرزش مکانیکی تجهیزات احتمال آسیب به کفپوش را افزایش می‌دهد  توصیه می‌شود. 
همچنین این محصول به جهت سرعت پخت بالا و پات لایف کوتاه در کمترین زمان پخت شده و امکان اجرا در مدت زمان کوتاه را میسر می‌کند. 

 
برای مشاهده ویدئوهای مرتبط با این محصول کلیک کنید:

مزایای کفپوش های PMMA