EN

BASADUR®-U 707

پوشش کف پلی یورتان| پایه حلال| مقاوم به UV

707 یک پوشش دو جزئی و رنگی از جنس پلی یورتان و بر پایه‌ی حلال است که از مزایای اصلی آن می‌توان به مقاومت عالی در برابر نور خورشید، اشعه‌ی UV  و مقاومت سایشی بالا اشاره نمود. این محصول پوشش دهی بالایی داشته و مقدار مصرف آن در هر بار استفاده تنها میزان 150 الی 200 گرم در هر مترمربع است. 
در صنعت کفپوش یکی از مشخصات اصلی محصولات مقاومت سایشی سطح نهایی به دلیل قرار گرفتن در معرض ترافیک سطحی مداوم است. BASADUR®-U 707 یکی از مناسب‌ترین گزینه‌های مورد استفاده به منظور افزایش مقاومت سطح در برابر سایش می‌باشد. لذا در این محصول از بین رفتن تدریجی سطح در اثر سایش حتی در ترافیک های سنگین نیز بسیار کم مشاهده می‌شود.
یکی از موضوعات اصلی که باید هنگام خرید متریال کفپوش رزینی جهت اجرا در فضای باز در نظر گرفته شود، عدم تغییر در خواص فیزیکی و رنگ روکش در برابر آفتاب است. در طراحی و فرمولاسیون محصول پوشش کف پلی یورتان BASADUR®-U 707 کوشش شده است که این تغییرات به حداقل رسیده و آن را به پوششی مقاوم در برابر نور خورشید مبدل سازد .
 

دانلود TDS BASADUR®-U 707

 

لازم به ذکر است که این محصول ضمن مصرف بسیار کم در هر مترمربع، پوشش دهی (پشت پوشی) بالایی داشته و به صورت غلتکی در لایه‌ای نازک اجرا می‌شود. به کمک همین مزیت با اجرای این روکش می‌توان به سطحی ضد لغزش نیز دست یافت. پوشش پلی یورتان بسادور U 707، پوشش رنگی و براق است و سطح نهایی آن بافت دار ( پوست پرتقالی) خواهد بود.

باید در نظر گرفته شود که که متریال پوشش پلی یورتان U707 قبل از اجرا حساسیت بالایی نسبت به حضور رطوبت داشته و چنانچه در هنگام اجرا رطوبتی در محیط یا زیرآیند باشد، باعث ایجاد تاول و فوم در محصول نهایی خواهد شد.