EN
BASADUR®-U 302

روکش خودتراز پلی یورتان| بدون حلال| منعطف

 

 BASADUR®-U 302، روکش خودتراز پلی یورتان، دو جزئی با انعطاف پذیری بالا است. این محصول بسیار روان بوده ویسکوزیته‌ی آن مناسب برای اجرای روکش‌ کفپوش خودتراز است. بر همین اساس می‌تواند در تولید سیستم‌های پر فیلر و خودتراز، با قابلیت اجرای آسان کفپوش، ملات‌های شمشه کشی به کار گرفته شود.

بسادور- یو 302، انتخاب مناسبی برای محیط‌ هایی که انعطاف‌پذیری کفپوش و نرم بودن و حالت ارتجاعی کفپوش مهم است.  از جمله‌ی چنین کاربری‌هایی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
- کفپوش پلی یورتان بر روی سطح فلزی
- متریال پلی یورتان برای پر نمودن درزهای انبساط و انقباض بتن
- کفپوش پلی یورتان انبارهای دارای لرزش سازه‌ای 
- کفپوش پلی یورتان برای کاربری‌های ورزشی

روکش خودتراز پلی یورتان  BASADUR®-U 302به صورت سطحی براق خشک شده و سطح آن به راحتی تمیز می‌شود. 
توجه داشته باشید نصب کفپوش پلی یورتان اگرچه شباهت بسیار زیادی به نصب کفپوش اپوکسی دارد، اما مهارت تیم اجرایی در نصب این کفپوش بالاتر است. از مهم‌ترین نکاتی که در زمان نصب کفپوش پلی یورتان باید مورد توجه قرار گیرد، حساسیت بالای پلی یورتان به رطوبت است. در اثر حضور رطوبت، طی وقوع یک واکنش شیمیایی با هاردنر پلی یورتان مقادیر قابل توجهی گاز دی اکسید کربن تولید شده و این مسئله منجر به بروز پدیده‌ی فوم شدن کفپوش پلی یورتان می‌شود. 

روکش خودتراز پلی یورتان BASADUR®-U 302 به عنوان لایه‌ی نهایی، پس از زیرسازی مناسب بر سطوح بتنی، سنگ، موازئیک، فلزی و حتی کفپوش اپوکسی قابل اجراست. در زمان نصب کفپوش پلی یورتان در صورت نیاز می‌توان از پرایمر اپوکسی به منظور افزایش چسبندگی کفپوش پلی یورتان استفاده نمود. برای آشنایی با انواع پرایمر اپوکسی بساپلیمر کلیک کنید.

برای دانلود TDS محصول کلیک کنید:

برگه اطلاعات فنی محصولات