EN

BASADUR®-E307

روکش اپوکسی خودتراز| بدون حلال|3جزئی|استحکام بسیار بالا

روکش سه جزئی برپایه رزین اپوکسی اصلاح شده و هاردنر پلی آمینی است. به دلیل استفاده از فیلر معدنی (جزء سوم) استحکام ضربه، سختی و مقاومت سایشی این محصول بسیار بالا است و به همین دلیل در کاربری های بسیار سنگین و صنعتی استفاده از این محصول پیشنهاد می‌شود. BASADUR®-E 307  روکش خودتراز است که به عنوان لایه نهایی در کاربری‌های صنعتی که به استحکام بالا نیاز است استفاده می‌شود.

از جمله این کاربری‌ها می‌توان به: کفپوش انبارهای پر تردد و سنگین، سالن‌های تولید با ترافیک سنگین وسایل نقلیه یا تجهیزات خط تولید که به کف ضربه  وارد می‌کنند و ... می‌توان نام برد.

این روکش کفپوش اپوکسی اپوکسی خودتراز سه جزئی بوده و در هر مرحله از اجرا میزان مصرف متریال 3 تا 5 کیلوگرم در هر مترمربع است و در نتیجه در یک مرحله ضخامت بین 1.5 تا حدود 2 میلیمتر ایجاد می‌شود. امکان اجرای روکش 3 کیلوگرمی (به ازای هر مترمربع) در یک مرحله  از اجرای محصول BASADUR®-E 307 کاهش زمان نصب کفپوش را در بر دارد و در نتیجه استفاده از این روکش اپوکسی در پروژه‌هایی که محدودیت زمان نصب دارند توصیه می‌شود. 

توجه داشته باشید فیلر استفاده شده در  فیلر مخصوص روکش خودتراز بوده و امکان استفاده از سیلیس‌های مرسوم به عنوان جایگزین آن وجود ندارد. اگرچه از این محصول به جز روکش خودتراز می‌توان در تهیه بتونه و گروت اپوکسی ( به دلیل فیلر خوری عالی آن) یا اجرای زیرسازی و ماستیک کاری نیز استفاده نمود.


مهم‌ترین ویژگی‌های BASADUR®-E 307

- روکش خودتراز سه جزئی
- سرعت نصب بسیار بالا در ضخامت‌های بالا
- استحکام چسبندگی، مقاومت سایشی و استحکام ضربه‌ی فوق‌العاده
- فیلر خوری عالی و امکان استفاده به عنوان بتونه، گروت اپوکسی و ماستیک کاری

به منظور کسب اطلاعات بیشتر برگه اطلاعات فنی BASADUR®-E 307 را از اینجا مطالعه بفرمایید:

برگه اطلاعات فنی محصولات

 

  در صورت نیاز به دریافت مشاوره فنی  نیز می‌توانید با کارشناسان بساپلیمر تماس حاصل بفرمایید.