EN

BASADUR®-CM 101

گروت اپوکسی | سه جزئی با کاربری عمومی

گروت اپوکسی چیست؟ گروت اپوکسی BASADUR®-CM 101 محصولی سه جزئی بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده و‌هاردنر پلی آمین است که بدون حلال و 100 درصد جامد می‌باشد.‌این گروت به دلیل ویژگی‌هایی از جمله گرانروی مطلوب، خودترازی، دانه بندی ویژه، عدم انقباض و کاهش حجم پس از سخت شدن، استحکام مکانیکی عالی و چسبندگی بالا به انواع سطوح، به عنوان محصولی پر فروش در سبد محصولات بساپلیمر قرار گرفته است. عمده مصرف‌این محصول در کاربری‌های عمومی متفاوتی همچون تعمیر بتن، پرکردن حفره‌ها، چاله‌ها و فواصل، زیر صفحه‌ی ستون‌ها، نصب و ثابت سازی ماشین آلات، کارگذاری آرماتورها و... می‌باشد.
از مهمترین موضوعات که باید هنگام خرید گروت‌های اپوکسی جهت اجرا در کاربری‌های عمومی در نظر گرفته شود ویسکوزیته، دانه بندی و عدم ته نشینی آن است. ویسکوزیته مطلوب، خودتراز شوندگی و دانه بندی مخصوص گروت خودتراز پلیمری بسادور CM 101‌ این امکان را فراهم می‌کند تا در فضاهای خالی جریان‌یافته و آن‌ها را کاملا پر نماید. 

 

گروت اپوکسی چیست؟

مواد تشکیل دهنده‌ی گروت خودتراز اپوکسی بسادور سی ام 101 به گونه‌ای طراحی و فرموله شده است که دارای چسبندگی بالایی به انواع سطوح بتنی، سیمانی، سنگی، سرامیکی، فلزی و... بوده و پیوند مکانیکی و شیمیایی قوی با سطوح ذکر شده‌ایجاد می‌کند. 
کیفیت بالای (ملات اپوکسی) بسادور CM 101، استحکام مکانیکی فوق العاده و مقاومت فشاری زیاد‌ این گروت را به‌یک راه حل‌ایده آل برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌های عمومی تبدیل می‌کند. بر همین اساس می توان از ملات اپوکسی برای شرایط و مکان‌هایی که قرار است بار زیادی بر آن اعمال شود‌یا در معرض تنش و ارتعاشات زیاد قرار گیرد، مناسب می‌باشد.
برخلاف گروت‌های سیمانی، ماهیت غیر متخلخل گروت‌های اپوکسی اجازه نمی‌دهد که کثیفی یا رطوبت به درزهای گروت خشک شده نفوذ کند، از‌این رو از رشد باکتری جلوگیری می‌کند. بنابراین چنانچه محیط دارای استاندارد بالای بهداشتی است و‌یا نظافت و عدم رشد قارچ و کپک در قسمت مربوطه حائز اهمیت است بهترین پیشنهاد بساپلیمر گروت‌های بر پایه رزین اپوکسی می‌باشد. 

بیشتر بخوانید: کفپوش اپوکسی

همچنین برای دریافت لیست انواع گروت اپوکسی و دریافت برگه اطلاعات فنی هر محصول کلیک کنید: انواع گروت بساپلیمر