EN

BASADUR®-H 900

روکش خودتراز هیبرید| بدون حلال| پخت سریع

BASADUR®-H 900 روکش خودتراز هیبریدی بدون حلال با سرعت پخت بالاست که در سیستم‌های کفپوش رزینی مورد استفاده قرار گرفته و بازرترین ویژگی متریال آن سازگاری با رطوبت بستر و زیرآیند است. این ویژگی‌ها امکان اجرای این روکش هیبرید خودتراز را در محیط‌هایی با رطوبت بالا فراهم می‌کند. علاوه بر رطوبت، سرما  نیز در روند اجرا و نصب BASADUR®-H 900 تاثیری ندارد به گونه‌ای که می‌توان از آن در دماهای منفی نیز بهره برد. استفاده از سیستم کفپوش رزینی با روکش هیبریدی در انواع صنایع از جمله صنایع لبنی فواید زیادی دارد که از جمله‌ی این فوائد می‌توان به خواص مکانیکی عالی و مقاومت بالا در برابر آب و مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی اشاره کرد.

ویدیو معرفی BASADUR H900

 

اکثر کفپوش‌های برپایه‌ی رزین‌ اپوکسی و پلی یورتان در محیط‌ مرطوب قابل اجرا نیستند، که عدم رعایت این نکته عامل اصلی بروز مشکلاتی همچون تاول زدن و فوم شدن کفپوش رزینی برپایه‌ی این متریال (اپوکسی و پلی یورتان) می‌شود. از این رو متخصصان شرکت بساپلیمر اقدام به طراحی محصول ویژه‌ی سطوح مرطوب نموده‌اند که نه تنها در محیط‌های مرطوب قابل اجرا باشد بلکه دمای پایین نیز روی اجرا و سطح پخت نهایی روکش تاثیری نداشته باشد و خشک شدن آن همچنان با سرعت بالاتری نسبت به روکش‌های رایج اپوکسی و پلی یورتان انجام گیرد. این محصول در بازه زمانی بسیار کوتاهی در مقایسه یا سایر پوشش‌های اپوکسی و پلی اورتان به پخت کامل می‌رسد.

سازگاری خوب بسادور H900 با آب و رطوبت نه تنها اجرای آن را در شرایط محیطی ذکر شده در بالا آسانتر کرده است بلکه بعد از خشک شدن نیز مقاومت روکش هیبریدی در برابر آب داغ و سایر مواد شیمیایی اسیدی و قلیایی همچنان بالاست. این ویژگی شست و شوی آسانتر روکش رزینی را برای کاربران در انواع صنایع از جمله صنایع لبنی، دارویی و شیمیایی محیا کرده است. عدم رشد میکروب و میکرواورگانیسم‌ها، عدم ماندگاری گرد و غبار روی سطح، آب بندی کامل و نفوذ ناپذیری، یکپارچگی سطح و نبود درز و قابلیت شستشوی مداوم و استفاده از مواد گندزدا و ضدعفونی کننده روکش آن را در رده‌ی روکش رزینی بهداشتی قرار داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی، قیمت و شرایط کاربری روکش خودتراز هیبریدی BASADUR®-H 900، می‌توانید با کارشناسان بساپلیمر تماس بگیرید.

برای دانلود برگه اطلاعات فنی BASADUR®-H 900 اینجا کلیک کنید.